Do zespołu agencji McCANN dołączyła M. Garapich-Nowicka, obejmując stanowisko Senior Copywritera. K. Bajer awansowała na stanowisko Senior Strategic Plannera.

Informacja Prasowa - 11.02.2019
151

Do zespołu agencji McCANN dołączyła M. Garapich-Nowicka, obejmując stanowisko Senior Copywritera. K. Bajer awansowała na stanowisko Senior Strategic P

Zmiany w McCANN Worldgroup

Do zespołu agencji McCANN dołączyła M. Garapich-Nowicka, obejmując stanowisko Senior Copywritera. K. Bajer awansowała na stanowisko Senior Strategic Plannera.

 Małgorzata Garapich-Nowicka objęła stanowisko Senior Copywritera i wspólnie z Bartkiem Włodarczykiem będzie obsługiwała markę Mastercard. Z branżą reklamową związana jest od 6 lat. Wcześniej pracowała w instytucjach zajmujących się sztuką współczesną, między innymi CSW Zamek Ujazdowski i krakowski MOCAK. Małgorzata nadal organizuje wystawy i pisze o sztuce. Doświadczenie copywriterki zdobywała w agencjach Publicis, Havas i 180heartbeats + Jung V. Matt, gdzie przez dwa lata w dedykowanym zespole obsługiwała Nike. Ponadto, swoje doświadczenie budowała pracując dla takich klientów jak Obi, Google, Orange, Innogy, Unilever i wielu innych. Małgorzata jest zdobywczynią nagród w konkursie KTR.

Katarzyna Bajer awansowała na stanowisko Senior Strategic Plannera. Przez ostatnie trzy lata jako  Digital Strategist realizowała projekty strategiczne m.in. dla KFC, Pekao S.A, Vichy, Centrum Praw Kobiet. Z reklamą jest związana od 8 lat. Przed dołączeniem do McCANN, Katarzyna pracowała w Publicis DWL oraz w agencji Brain. Wcześniej związana była z branżą e-commerce. Pracowała dla takich marek jak HBO, ING, Hoop Cola, Burger King, Lotto, Douglas, Prudential, Nestlé, Renault, Carlo Rossi, CEDC i Sanofi.

Comments

comments

151
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...