Discovery Channel z nową identyfikacją wizualną

Informacja Prasowa - 02.10.2019
85

Discovery Channel z nową identyfikacją wizualną

Discovery Channel jest liderem wśród kanałów dokumentalnych i nigdy nie przestaje odkrywać, inspirować i… zaskakiwać swoich widzów. Już na październik stacja przygotowała nową identyfikację wizualną, która podtrzymuje bogatą, ponad 30-letnią historię marki.  Kanał Discovery Channel powstał, aby uczyć, bawić i zaspokajać ciekawość swoich odbiorców w ponad 200 krajach na całym świecie!

Przygotowując nową oprawę graficzną stacji twórcy Discovery Channel nie zapomnieli o swoich korzeniach. W logotypie zostaje globus, który od lat był kluczowym elementem identyfikacji marki. Wirująca kula ziemska w literze „D” jest potwierdzeniem prawdziwie globalnego charakteru kanału. Jednocześnie nowy napis „Discovery” ma prosty, nowoczesny charakter.

Razem z nową identyfikacją, Discovery Channel zaprasza na moc nowości programowych tej jesieni! W tym sezonie czeka widzów jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. W październiku na antenie pojawią się nowości, a także znane i lubiane formaty: pierwszy sezon fascynującego programu o pracy służby celno-skarbowej „Nic do zgłoszenia”,  drugi sezon „Lotniska”, dziesiąty sezon kultowej „Gorączki Złota”, kolejne odsłony serii „Brudnej roboty – Czystego zysku” oraz „Strażaków”.

 

 

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...