Czerwcowe „Wysokie Obcasy Extra” o sile kobiet i siostrzeństwie  

Jerzy Ciszewski - 18.05.2022
3

Czego można nauczyć się od Igi Świątek ?

Czerwcowe „Wysokie Obcasy Extra” o sile kobiet i siostrzeństwie 

Czego można nauczyć się od Igi Świątek, jak wzmacniać kobiece więzi, a także wyzwolić się z presji bycia idealną oraz nie wypalić pomaganiem? Na te i inne pytania redakcja „Wysokich Obcasów Extra” odpowiada w najnowszym wydaniu miesięcznika, które pojawi się na rynku prasy już jutro – w czwartek, 19 maja br. Numer dostępny będzie również w wersji z prezentami: pomadką ochronną do ust z filtrem przeciwsłonecznym lub torebkami nasion do samodzielnego zasiania. 

Tematem numeru czerwcowych „Wysokich Obcasów Extra” jest siostrzeństwo oraz moc, jaką dają kobietom inne kobiety. O swojej definicji siostrzeństwa, powodach, dlaczego czasem trudno o dobre relacje między kobietami, a także o sposobach na pielęgnację tych więzi opowiada psycholożka i autorka książek Natalia de Barbaro. – Wzmacniając nasze kobiece więzi, sprawiamy, że świat staje się lepszy – tłumaczy ekspertka w rozmowie z Izabelą Farenholc.

Psycholożka społeczna Anna Pamuła pisze z kolei w tej części magazynu o solidarności wśród matek, a seksuolożka Agata Stola opowiada Krystynie Romanowskiej o tym, dlaczego kobiety ciągle uważają, że lepiej utrzymywać pozory sukcesu, niż przyznać się przyjaciółkom do problemów w seksie.

Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika jest liderka światowego tenisa Iga Świątek. Joanna Wiśniowska przybliża czytelniczkom portret tej niezwykle utalentowanej 21-latki, która swój ogromny sukces zawdzięcza nie tylko niezwykłemu talentowi w sporcie, ale również silnej psychice. Autorka tekstu pisze, że dziś być jak Iga Świątek, to nauczyć się akceptować sprawy, na które nie mamy wpływu, a koncentrować na tym, co można kontrolować, i być odważną.

Odwagę mają także bohaterki reportażu Moniki Redzisz, które próbują wyzwolić się z presji bycia idealną matką, partnerką czy pracowniczką. Chcą przestać zaspokajać cudze pragnienia i żyć po swojemu, godząc się na swoją niedoskonałość i popełniane błędy.

Na łamach numeru znaleźć można ponadto sylwetki innych niezwykłych kobiet, m.in. wiceministry obrony Ukrainy Hanny Maliar, czarnoskórej prezenterki i producentki Opry Winfrey oraz amerykańskiej aktorki pochodzenia ukraińskiego Mili Kunis.

Ponadto czytelniczki „Wysokich Obcasów Extra” przeczytać będą mogły w wydaniu m.in. o tym, jak się nie wypalić przez pomaganie, czy da się wychować szczęśliwe dziecko, o co można prosić innych i gdzie jest granica, za którą uznamy, że oczekiwania ludzi są nieadekwatne.

Redakcja przygotowała również specjalne materiały pod hasłem „ABC zdrowego opalania”, w których przypomina najważniejsze zasady skutecznej ochrony przed słońcem. Stronę będzie można w łatwy sposób wyciąć i schować do torebki lub portfela, aby mieć ją zawsze pod ręką.

Czerwcowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 19 maja br. w cenie 9,99 zł. Do części nakładu dołączone zostaną prezenty – pomadka ochronna do ust z SPF lub trzy torebki nasion – chabra bławatka i rukoli do samodzielnego zasiania na balkonie lub w ogródku.  Miesięcznik można zamawiać na stronie Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres, a w formie cyfrowej – na Publio.pl.

Comments

comments

3
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...