CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi 2023. Łączymy siły dla zrównoważonej przyszłości

Informacja Prasowa - 29.08.2023
282

13 września EXPO Kraków stanie się miejscem inspirujących dyskusji, wymiany wiedzy oraz budowania relacji w ramach kolejnej edycji wydarzenia CSR i ES

To niezwykłe wydarzenie, które łączy przedstawicieli biznesu, organizacji non-profit i środowisko IT, wszystko po to, aby wzmocnić relacje i stworzyć okazję do dialogu. Jeśli chcesz wziąć udział w prelekcjach i debatach, musisz się pośpieszyć, zostały ostanie wolne miejsca!

Fundacja Pro NGO, która jest organizatorem z dumą zaprasza na wydarzenie, które już teraz przyciągnęło uwagę kilkuset uczestników. W trzech salach konferencyjnych blisko 50 ekspertów i ekspertek z różnych branż weźmie udział w panelach dyskusyjnych oraz sesjach case studies, ponadto na uczestników czekać będzie 40 wystawców targów branżowych gotowych do zaprezentowania swoich projektów i rozwiązań w obszarze CSR i ESG. To doskonała okazja do poznania obowiązujących trendów, nawiązania trwałych relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy sektorami oraz inicjowania partnerstw, które wspierają rozwiązywanie problemów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.

Tematyka zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu jest bardzo ważna dla dużych przedsiębiorstw, w tym również dla ENEA S.A. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym obszarem, do uczestnictwa w tegorocznej edycji wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi. Podczas wydarzenia wspólnie porozmawiamy o wyzwaniach sektora organizacji pozarządowych we współpracy z firmami, poszukamy innowacyjnych rozwiązań by budować międzysektorowe partnerstwa – mówi Natalia Janikowska, Kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Prelegentka wydarzenia. Na uczestników czekać będą inspirujące debaty, również te z udziałem naszych przedstawicieli, networking oraz możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych. Tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny możemy wspierać Wydarzenie – dodaje Janikowska.

Nadal istnieje możliwość aktywnego udziału w wydarzeniu. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zarezerwować bezpłatnie miejsce na jednej z trzech dostępnych sal konferencyjnych: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje. Alternatywnie, można dołączyć jako gość (bez rejestracji) i w dniu wydarzenia odwiedzić wystawców targów branżowych. Wszystkim uczestnikom będzie udostępniona również strefa networkingu, która zapewni komfort i wygodę prowadzenia dyskusji.

Wydarzenie to także szansa dla organizacji pozarządowych na rozwijanie się oraz budowanie relacji z biznesem. Tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy to element, który wspiera trzeci sektor i jego profesjonalizację.

Zapraszamy organizacje pozarządowe do podjęcia wspólnej podróży ku przyszłości, gdzie społeczna odpowiedzialność jest codziennością, a nie wyjątkiem. Podczas CSR i ESR® 2023, razem z Kancelarią Legalden, chcemy stworzyć przestrzeń dla waszej inspiracji i innowacji. ‚Od Ludzi dla Ludzi’, stwórzmy razem jutro, na które nasze społeczności zasługują – mówi adwokat Jacek Olejarz, założyciel Kancelarii Legalden, Prelegent wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które stanowi znakomitą okazję dla tych, którzy chcą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość poprzez wspieranie inicjatyw społecznych i aktywną współpracę między sektorami. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie wydarzenia: https://csriesg.pl/

Comments

comments

282
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...