Columbus rusza z kampanią “Dobra energia dla każdego biznesu”

Informacja Prasowa - 13.05.2021
125

Columbus rusza z kampanią “Dobra energia dla każdego biznesu”

Columbus rusza z kampanią “Dobra energia dla każdego biznesu”

Hodowca  kaktusów, właścicielki serwisu wulkanizacyjnego i szkoły baletowej, założyciel SPA dla zwierząt i miłośnik rowerów, prowadzący własny serwis – co ich łączy? Wszyscy są bohaterami najnowszej kampanii Columbusa, skierowanej do właścicieli małych i średnich biznesów.

Columbus, najczęściej wybierany dostawca fotowoltaiki w Polsce, w swojej najnowszej kampanii pokazuje, jakie korzyści daje instalacja fotowoltaiczna małym i średnim przedsiębiorcom. Na potrzeby komunikacji stworzono pięć kreacji, z właścicielami niewielkich biznesów, którzy korzystają z instalacji PV. Bohater każdego filmu opowiada, z jakich powodów zdecydował się na energię ze słońca i dlaczego to dla niego ważne. Wszystko odbywa się w lekkiej, humorystycznej konwencji, znanej z wcześniejszych reklam Columbusa.

Panuje przekonanie, że instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie dla prywatnego domu lub dużego przedsiębiorstwa, które posiada wielkie obiekty, jak hale produkcyjne czy magazynowe. Tymczasem, wśród naszych klientów jest sporo mikroprzedsiębiorców czy średnich firm, które prowadzą działalność we własnym domu. Poprzez naszą nową kampanię chcemy dotrzeć właśnie do takich przedsiębiorców, pokazać im możliwości, jakie daje fotowoltaika i zwrócić uwagę na oszczędności, które przynosi taka inwestycja – tłumaczy Bartłomiej Solner, Dyrektor Strategii Sprzedaży B2B w Columbus Energy S.A.

Pierwsze wideo w ramach kampanii jest już dostępne w kanałach społecznościowych marki. Kolejne cztery będą ukazywały się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Kampanię, łącznie z koncepcją kreatywną, scenariuszem i realizacją wideo, przygotował dział marketingu Columbus we współpracy z partnerami.

 

 

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...