Circle K EXTRA zmienia się dla swoich klientów

Informacja Prasowa - 09.12.2020
79

Circle K EXTRA zmienia się dla swoich klientów

Circle K EXTRA zmienia się dla swoich klientów  

Circle K przygotował wiele nowości i korzyści dla swoich klientów. Na uczestników programu lojalnościowego EXTRA Club czekają miedzy innymi atrakcyjne rabaty za tankownie, darmowa myjnia, promocje na napoje, słodycze i przekąski oraz mnóstwo nagród. Otwierając się na nowości, od 9 grudnia program zmieni również nazwę na Circle K EXTRA, z którego korzystanie będzie jeszcze łatwiejsze!  

Lojalność się opłaca! Dzięki Circle K EXTRA, już od środy, 9 grudnia, za każdy zatankowany litr paliwa klienci otrzymają punkty, a po zatankowaniu łącznie 50 litrów paliwa, voucher z rabatem 10 gr/l przy tankowaniu paliw miles® lub 15 gr/l przy wyborze miles plus®. Zniżkę będzie można wykorzystać przy kolejnej wizycie i ponownie zebrać punkty EXTRA. Tym samym uczestnicy programu lojalnościowego, mogą regularnie korzystać z tankowania w promocyjnej cenie. To jednak nie koniec zmian. Każdorazowo po zebraniu łącznie 100 litrów, klienci poza rabatem na paliwo otrzymają dodatkowy prezent – voucher na bezpłatną myjnię. Firma nie zapomina też o miłośnikach przekąsek, dla których przygotowała korzystne rabaty. Swoim stałym klientom proponuje między innymi gorące przekąski i aromatyczną kawę, w ofertach co 6. kawa i co 6. Hot Dog gratis.

– Wraz z nową nazwą naszego programu lojalnościowego zmieniliśmy jego szatę graficzną oraz przygotowaliśmy specjalne oferty dla naszych klientów. Odpowiadając na ich potrzeby, jako pierwsi na rynku, wprowadzamy rabaty na paliwo dla osób indywidualnych. Punkty EXTRA nadal będzie można zbierać za tankowanie i zakupy na naszych stacjach, a potem wymieniać je  na produkty z oferty gastronomicznej, czy nagrody z katalogu – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K.

Aby dołączyć do programu wystarczy odebrać kartę na stacji Circle K i zarejestrować ją poprzez link przesłany w wiadomości SMS lub bezpośrednio na stronie Circle K. Za zakupy  w sklepie, oprócz atrakcyjnych rabatów, użytkownicy programu zyskają również punkty,  które będą mogli wymienić na paliwo, bezpłatną kawę lub jedną z ponad 600 nagród dostępnych w specjalnym Katalogu EXTRA Club.

– Nasi klienci poprzez udział w programie Circle K EXTRA mogą również wesprzeć prowadzone przez nas akcje charytatywne, aby razem nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Wystarczy zebrane w programie punkty przekazać na wybrany cel. To dzięki naszym klientom, razem możemy „pomagać na okrągło” dodaje Rafał Droździak.

Zmianę nazwy oraz szaty graficznej programu Circle K EXTRA wspiera kampania promocyjna w kanałach online oraz radiu. W ramach działań promocyjnych przygotowano również spot reklamowy – https://youtu.be/_eoeF4zFkio. Za planowanie mediów do tej kampanii odpowiada dom mediowy MediaCom.

Comments

comments

79
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...