Były trener Lechii „twarzą” bukmachera?

Informacja Prasowa - 01.09.2021
91

Były trener Lechii „twarzą” bukmachera?

Były trener Lechii „twarzą” bukmachera?

BETFAN, legalny polski bukmacher, w ramach akcji „Extra Pensja dla trenera” złożył ofertę pracy Piotrowi Stokowcowi, który po trzech i pół roku zakończył swoją misję trenerską w Lechii Gdańsk. Wynagrodzenie za miesięczną wizerunkową współpracę to 50 tys. zł. Bukmacher będzie czekał przez tydzień na odpowiedź byłego szkoleniowca Lechii. Jeśli ta nie nadejdzie, pieniądze trafią do graczy.

„Karuzela trenerska w Ekstraklasie zapewnia kibicom emocje czasem nie mniejsze niż akcje sportowe na ligowych boiskach. W poprzednim sezonie jako pierwszy trenerskie stanowisko utracił Aleksandar Vuković, tym razem jest to, ku zaskoczeniu wielu, Piotr Stokowiec. Mimo wielu wspólnych sukcesów drogi jego i klubu się właśnie rozeszły, a my zgodnie z deklaracjami z początku rozgrywek, chcemy skorzystać z tej okazji i zaprosić trenera do naszego zespołu. Warunki współpracy są znane, a oferta leży na stole przez siedem dni” – zachęca Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Spekulacje na temat niepewnej pozycji Piotra Stokowca w Lechii powracały od kilku miesięcy. Mimo to wśród trenerów Ekstraklasy byli „mocniejsi kandydaci” do utraty stanowiska. Odejście Stokowca właśnie teraz było więc zaskoczeniem. Odzwierciedlał to kurs w BETFAN, który wynosił 15. To oznacza, że osoby które obstawiły, że Piotr Stokowiec będzie miał najkrótszy staż w Ekstraklasie w sezonie 2021/22, wygrały 1320 zł za każde postawione 100 zł.

Jeśli Piotr Stokowiec nie przyjmie propozycji BETFAN, bukmacher przeznaczy Extra Pensję, czyli 50 tys. zł, dla graczy w formie darmowych zakładów. Warunkiem skorzystania z tej akcji jest rejestracja gracza na betfan.pl, a następnie udostępnienie postu na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. Szczegóły znajdują się na betfan.pl

Kampania ”Extra Pensja dla trenera” jest promowana w social mediach – na Twiterze, Instagramie, Faceboku i Youtube, a także na Betfan.pl i w serwisie Interia.pl. W poprzednim sezonie, oferta trafiła do Aleksandara Vukovica. Serb jednak nie skorzystał z propozycji BETFAN.

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...