Burger King przedstawia nowość – Burger Halloumi King

Informacja Prasowa - 11.07.2019
236

Burger King przedstawia nowość - Burger Halloumi King

Na miłośników Burger King czeka królewska niespodzianka. Król burgerów wprowadza do swojej oferty po raz pierwszy w Polsce burgera bez mięsa!

Nowość Burger King to także idealna propozycja dla tych, którzy oprócz legendarnej wołowiny chcą spróbować czegoś nowego.

Halloumi King to pyszna maślana bułka z dwoma plastrami sera Halloumi, świeżym pomidorem, kremowym majonezem i sałatą lodową. Jej sekret to oryginalny cypryjski ser Halloumi.

Nowy burger jest dostępny we wszystkich 62. restauracjach Burger King na terenie Polski.

Polska jest kolejnym rynkiem, gdzie Burger King wprowadza Halloumi Burgera – pierwsza była Szwecja, gdzie konsumenci entuzjastycznie przyjęli tę nową propozycję, a w tym tygodniu wprowadzono ją także w restauracjach Burger Kinga w Wielkiej Brytanii. Tym samym jest jedną z pierwszych sieci restauracji typu fast food, która oferuje produkt z serem halloumi: – Zgodnie z wizją marki „Be your way”, chcemy mieć propozycję dla każdego niezależnie od tego, czy ma ochotę na naszą legendarną wołowinę grillowaną na prawdziwym ogniu, czy chciałby spróbować czegoś innego. To propozycja także dla tych, którzy mięsa nie jedzą lub czasami mają ochotę na coś bezmięsnego – wyjaśnia Zuzanna Kilar, marketing specialist Burger King. Halloumi King jest na razie ofertą limitowaną. Jeśli spotka się z uznaniem Gości możliwe, że wróci do menu na stałe.

Nowość Burger Kinga będzie także wspierana akcją w social mediach, którą przygotowała agencja 180heartbeats + Jung v Matt.

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...