BRIGHT Agency dba o zdrowy i piękny uśmiech

Informacja Prasowa - 15.07.2019
45

BRIGHT Agency dba o zdrowy i piękny uśmiech

W lipcu agencja BRIGHT rozpoczęła współpracę komunikacyjną dla firmy Pierre Fabre ORAL CARE i linii ELGYDIUM.

Francuska firma Pierre Fabre Oral Care jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. ELGYDIUM to produkty opracowane przez specjalistów i mające szeroki zakres działania. Linia produktów ELGYDIUM zawiera serię past do zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, o działaniu przeciwpróchnicowym, na zapalenie dziąseł, na nadwrażliwość zębów, oraz do skutecznego wybielania zębów. ELGYDIUM to także specjalistyczna seria produktów dla dzieci i młodzieży o innowacyjnej formule, która skutecznie pielęgnuje zęby mleczne i stałe u dzieci w każdym wieku.

W ramach współpracy agencja odpowiedzialna jest za działania w zakresie media relations dla profesjonalnych produktów Elgydium (www.naserioousmiechu.plw tym relacje z mediami, e-pr, współpracę z influencerami oraz projekty niestandardowe.

BRIGHT Agency specjalizuje się m.in. w komunikacji marek z branży: FMCG, fashion, IT oraz budowlanej. Z sukcesem realizuje dla swoich klientów działania z zakresu social media, influencer marketingu, działań PR, eventowych oraz działań niestandardowych.

 

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...