Blowek promuje nowe produkty i ogłasza konkurs

Informacja Prasowa - 05.08.2022
17

W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis

Blowek promuje nowe produkty i ogłasza konkurs

W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis – napoje niegazowane Hemp Tea. Kampanię promocyjną wspiera komunikacyjnie twórca internetowy Karol ‘Blowek’ Gązwa. Premierze produktów towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody – telefon iPhone 13 oraz kolaże tematyczne – wszystkie nagrody z autografem Blowka.

Karol ‘Blowek’ Gązwa reprezentowany przez agencję WE!RE Fantasy zaangażował się w kampanię promocyjną nowej linii produktów Hemp Tea produkowanych przez firmę Excellence Cannabis. W efekcie współpracy na Instagramie Blowka pojawił się już w niedzielę, 31 lipca, tematyczny post zapowiadający nowe produkty.

W dniu premiery, 3 sierpnia na kanale YouTube twórcy pojawiło się wideo z lokowaniem produktu, w którym udział wzięli zaproszeni goście min. Iluzjonista Y czy Miejski Drwal.  Cały materiał oparty jest na rywalizacji dwóch drużyn, które reprezentują barwy zgodne z linią kolorystyczną puszek. Materiał został nagrany w siedzibie firmy Excellence Cannabis.

Premierze produktów towarzyszy konkurs dla klientów, w którym do wygrania są cenne nagrody – telefon iPhone 13 oraz  kolaże – wszystkie nagrody są sygnowane marką Hemp Tea oraz autografem Blowka. Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić napój Hemp Tea w sieci Żabka, zachować paragon i przesłać zdjęcie z produktem na adres organizatora. Wszystkie informacje o konkursie zawarte są w firmie promującym produkty na kanale Youtube Karola Gązwy oraz w regulaminie pod adresem: https://hemptea.me/regulamin/.

“Napoje Hemp Tea są dostępne w dwóch wariantach smakowych: mango i malina. Wyjątkowości dodają im ekstrakty z konopi siewnych, czarnej herbaty i chmielu.Zależało nam, aby skład Hemp Tea zawierał dużo soków oraz witamin.  Dzięki temu nie tylko idealnie gaszą pragnienie, ale również dodają energii w ciągu dnia.  Produkty opracowaliśmy z myślą o młodych odbiorcach, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę m.in. z Blowkiem
i Iluzjonistą Y. “
– wyjaśnia Sandra Frątczak, Specjalistka ds marketingu w Excellence Cannabis

Hemp Tea Energia zawiera witaminy B i C, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania witamin zawartych w produkcie występuje w przypadku spożycia jeden raz dziennie 250 ml napoju. Produkt nie posiada w składzie substancji konopnych CBD ani THC i jest przeznaczony zarówno dla młodszych jak i starszych konsumentów.

Firma Excellence, z której wywodzi się Excellence – Cannabis jest jednym z największych polskich producentów syropów i już od wielu lat dostarcza klientom doskonałe produkty wysokiej jakości. W ofercie posiada linię ekologiczną „bio”, w tym syropy tradycyjne i egzotyczne, soki oraz musy.

Karol ‘Blowek’ Gązwa, Reprezentowany przez agencję WE!RE Fantasy to autor największego w Polsce pod względem liczby subskrypcji, kanału na YouTube (ponad 4,7 mln). Opublikował blisko 1500 filmów wideo, które łącznie wygenerowały ponad 1 milion wyświetleń. Na Instagramie obserwowany przez 1,8 miliona osób

Comments

comments

17
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...