Better. gaming agency poprowadzi kampanie dla Samsung Memory w Europie Środkowo-Wschodniej

Informacja Prasowa - 27.03.2023
32

Better. gaming agency poprowadzi kampanie dla Samsung Memory w Europie Środkowo-Wschodniej

better. gaming agency zajmie się komunikacją i marketingiem dysków, kart pamięci i pendrive’ów w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii i Słowenii.

Od marca br. better. gaming agency zajmuje się działaniami public relations i kampaniami marketingowymi dla produktów Samsung Memory. Agencja opracowała strategię komunikacji i będzie odpowiedzialna za jej wdrożenie w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii i Słowenii.
Gamingowe doświadczenie better. w wielu krajach oraz kreatywne podejście do przygotowania strategii idealnie wpisuje się w nasze cele na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Zespół better. dobrze rozumie potrzeby współczesnych, cyfrowych nomadów i wie jak łączyć pasję z odpowiednim sprzętem. Wierzymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć wszystkie zaplanowane cele i nawet więcej” – mówi Olga Migas-Caputa, Marketing Specialist w Samsung Electronics.
“Wszystko co mam, noszę przy sobie – ten cytat jońskiego filozofa Biasa z Prieny idealnie opisuje nasz dzisiejszy świat. Czujemy się cyfrowymi nomadami i wiemy, jak ważne są nośniki pamięci we współczesnym świecie. Samsung Memory to jeden z liderów jeśli chodzi o dyski w każdej postaci i cieszymy się, że będziemy mogli przekuć nasze doświadczenia i pasje w kampanie, które pokażą najlepsze rozwiązania na rynkach europejskich“ – mówi Michał Kołodziej, Chief Business Officer w better. gaming agency.
Samsung Memory to jeden z największych sprzedawców w regionie w kategorii nośników pamięci. Polski oddział Samsung Memory zajmuje się dystrybucją i sprzedażą koreańskich dysków twardych, kart pamięci oraz pendrive’ów w większości państw Europy Środkowo-Wschodniej. Better. gaming agency koordynować będzie kampanie na części z tych rynków – w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii i Słowenii.
Better. gaming agency to agencja realizującą kampanie marketingowe i PR dla klientów branży gamingowej i technologicznej. Pracuje m.in. dla Techlandu, CI Games, One More Level oraz Assemble Entertainment. Zajmuje się kampaniami mediowymi i influencerskimi w Polsce, jak również z zagranicą. Działania dla Samsung Memory będzie koordynował Michał Kołodziej ze wsparciem Macieja Sosnowskiego (Head of PR) wraz z zespołem doświadczonych ekspertów public relations oraz influencer marketingu.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...