„Becoming. Moja Historia

Informacja Prasowa - 03.11.2021
90

„Becoming. Moja Historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy od 24 listopada br. w księgarniach 

„Becoming. Moja Historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy od 24 listopada br. w księgarniach 

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej już niedługo dostępna będzie w Polsce w wersji stworzonej specjalnie dla młodzieży! Odświeżone wydanie osobistych wspomnień Michelle Obamy, dostosowane językowo do młodszej grupy czytelniczek i czytelników, ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora 24 listopada br. 

„Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” to inspirująca lektura dla wszystkich, którzy dopiero wchodzą w dorosłość i poszukują życiowej drogi. Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych przedstawia w książce, jak odnaleźć w życiu swój własny głos oraz udowadnia, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść swoją drogą, lecz także pomagać innym. Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie. Odważnie opowiadając własną historię, pyta nastolatki oraz nastolatków – kim jesteście i kim chcielibyście się stać?

Pierwsze wydanie „Becoming. Moja historia” Michelle Obamy ukazało się w lutym 2019 r. w 24 krajach świata jednocześnie – w Polsce nakładem Wydawnictwa Agora. Szczere i osobiste wspomnienia byłej Pierwszej Damy USA zostały doskonale przyjęte przez czytelników, a książka stała się światowym bestsellerem. Autobiografia zawiera opowieści z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej kobiety, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w kwestie społeczne inspiruje miliony ludzi na całym świecie, zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia.

Dzięki drobnym zabiegom redaktorskim i graficznym oraz uzupełnieniu tekstu przypisami książka „Becoming. Moja historia” ukaże się na rynku ponownie w nieco innej odsłonie, dostosowanej dla młodszej grupy czytelniczek i czytelników. Lektura zawiera również nową przedmowę, którą autorka kieruje do swoich młodszych odbiorców, oraz nową okładkę. Przygotowanie odświeżonego wydania z myślą o nastolatkach w naturalny sposób wpisuje się w wieloletnią działalność Michelle Obamy na rzecz edukacji, rozwoju i angażowania się młodych ludzi w kwestie społeczne. Dla rodziców będzie z kolei świetnym pretekstem do podarowania swoim dzieciom książki, która podpowiada, jak znaleźć swoją drogę i odważnie iść przez świat.

„Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy w przekładzie Dariusza Żukowskiego ukaże się na polskim rynku nakładem Wydawnictwa Agora 24 listopada br. Książkę już teraz można zamówić w przedsprzedaży m.in. na Kulturalnysklep.pl.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...