Beata Grabarczyk z Polsatu na rzecznika prasowego Emitela

Redakcja PR - 24.08.2018
95

Beata Grabarczyk z Polsatu na rzecznika prasowego Emitela

Beata Grabarczyk – do niedawna szefowa anteny Polsat News 2, która po 16 latach pracy rozstała się z Telewizją Polsat, została rzecznikiem prasowym Emitela – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

W maju br. Grabarczyk straciła stanowisko szefowej Polsat News 2, a kierownictwo Polsatu miało zaproponować jej pozostanie w stacji, ale na gorszych warunkach finansowych. Dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl stwierdziła, że proponowała firmie rozstanie za porozumieniem stron.

Beata Grabarczyk rzecznikiem prasowym Emitela

Beata Grabarczyk została rzecznikiem prasowym Emitela. Na stanowisku zastąpiła Waldemara Sromka.

– Zupełnie nowa rola, bardzo ciekawa, wiele do nauczenia, więc mam wyzwanie, a do tego świetna firma, z tradycjami, jednocześnie nastawiona ma nowoczesność i innowacyjność. Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do zespołu specjalistów zafascynowanych tym co robią, nawet jeśli robią to od wielu lat.

Grabarczyk w Telewizji Polsat pracowała przez 16 lat. Zanim została szefową Polsat News 2, była m.in. reporterką i prezenterką „Wydarzeń” oraz prowadziła program „To był dzień” w Polsat News. Wcześniej pracowała m.in. w Polskim Radiu, Radiu ZET i RMF FM. Z mediami była związana od 1993 roku.

 

Źródło: wirtualnemedia.pl

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...