Beata Chądzyńska i Paweł Sołowiej w zespole PR Huawei Polska

Informacja Prasowa - 31.10.2017
126

Beata Chądzyńska i Paweł Sołowiej w zespole PR Huawei Polska

 Beata Chądzyńska została nowym PR Managerem w zespole marketingu Huawei Polska. Od września odpowiada za strategię oraz komunikację marki i produktów. Z początkiem października do zespołu dołączył także Paweł Sołowiej, PR Specialist.

 

Beata Chądzyńska ma wieloletnie doświadczenie w komunikacji, zarządzaniu mediami oraz dziennikarstwie ekonomicznym. Przez ostatnie lata w Agencji First PR odpowiadała za wizerunek i projekty specjalne Grupy Onet-RASP. Wcześniej przez kilkanaście lat związana była z Grupą TVN, początkowo jako reporter i wydawca w redakcji ekonomicznej TVN24, w kolejnych latach jako wice dyrektor ds. informacji biznesowych TVN i zastępca redaktora naczelnego TVN CNBC. Była współodpowiedzialna za stworzenie kanału TVN CNBC, nadzorowała pracę wydawców i merytoryczną zawartość anteny, a także działania związane z autopromocją stacji. Jest absolwentką wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

huawei

Paweł Sołowiej pełni w Huawei Polska funkcję PR Specialist. Ma 8-letnie doświadczenie w branży PR, specjalizuje się w komunikacji produktowej i projektach wizerunkowych. Ostatnio odpowiadał za brand & product PR w Avon Cosmetics Polska. Pracował też m. in. w agencji Havas PR Warsaw i Garden of Words.

huwawei

Beata Chądzyńska oraz Paweł Sołowiej dołączyli do zespołu kierowanego przez Dorotę Natalię Haller, Dyrektor Marketingu, Komunikacji i Digital.

Comments

comments

126
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...