Bartłomiej Kupiec w SEC Newgate CEE

Informacja Prasowa - 02.02.2022
55

Bartłomiej Kupiec w SEC Newgate CEE

Bartłomiej Kupiec w SEC Newgate CEE

Zespół SEC Newgate CEE poszerzył się o nowego Senior Advisora – do Agencji dołączył Bartłomiej Kupiec, specjalizujący się w obszarze komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu kryzysowym i Public Affairs.

Bartłomiej Kupiec ma ponad osiemnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał realizując dziesiątki projektów dla klientów z sektora energetycznego, nieruchomości, przemysłowego, publicznego oraz zdrowotnego. Przygotowywał i realizował strategie związane z procesami przejęć, dużych inwestycji, rebrandingu, wejścia marek na polski rynek, transformacji biznesowych czy głębokich restrukturyzacji wewnątrz firm. Dbał o wizerunek prezesów oraz wspierał zarządy w przygotowywaniu planów komunikacji komplementarnych z ich strategiami rozwoju.

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Bartłomiej Kupiec pracował przez ponad cztery lata w MSL, głównie dla klientów z obszaru zdrowotnego i energetycznego. Wcześniej ponad 6 lat wspierał zespół agencji Partner of Promotion, realizując projekty dla sektora nieruchomości, przemysłu i publicznego. Swoje pierwsze szlify jako PR-owiec zdobywał w agencjach CrossMedia oraz ComPress. Realizowane przez niego projekty były laureatami polskich i zagranicznych konkursów branżowych, m.in.: Złotych Spinaczy, SABRE Awards czy Magellan Awards.

Bartłomiej Kupiec jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończył również podyplomowe Studia Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Comments

comments

55
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...