Awanse w dziale technologicznym Hill+Knowlton Strategies 

Informacja Prasowa - 07.07.2021
40

Awanse w dziale technologicznym Hill+Knowlton Strategies 

Awanse w dziale technologicznym Hill+Knowlton Strategies

Hill+Knowlton Strategies ogłosiła awanse w dziale technologicznym. Funkcję Deputy Head of Technology Practice objęła Agnieszka Osiniak, Michał Piątkiewicz awansował na stanowisko Advisora, a Julia Savchenko na Account Executive.

Agnieszka Osiniak, Account Director w dziale technologicznym H+K, odpowiedzialna między innymi za obsługę Huawei Consumer Business Group na obszarze rynków CEE & Nordics, od teraz koordynuje także pracę całego działu jako Deputy Head of Technology Practice. Agnieszka jest związana z branżą public relations od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do H+K prowadziła projekty głównie dla klientów z branży technologicznej i motoryzacyjnej, między innymi dla: Comarch, Smart AdServer czy Bridgestone.

Michał Piątkiewicz awansował na stanowisko Advisora. W public relations pracuje od 2013 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej w sektorach nowych technologii, nieruchomości, energetyki oraz finansów. W H+K jest zaangażowany w planowanie i realizację projektów dla Facebooka w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doradzał również takim klientom jak Uber, Lime czy Bitpanda.

 Julia Savchenko objęła stanowisko Account Executive. Julia posiada 2 lata doświadczenia w public relations. W H+K jest zaangażowana przede wszystkim w koordynację projektów dla Facebooka w regionie CEE.

Dział technologiczny H+K liczy obecnie 19 osób. Zespół odpowiada za działania korporacyjne, konsumenckie oraz digital dla takich klientów jak Facebook, Spotify czy Huawei. Większość projektów realizowana jest w modelu CEE HUB, gdzie agencja odpowiada za doradztwo korporacyjne, planowanie strategiczne i koncepty kreatywne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zespół współpracuje z The Studio, wewnętrznym studiem graficznym i video agencji, gdzie powstają m.in. treści na kanały społecznościowe oraz produkcje filmowe. W 2021 roku Hill+Knowlton Strategies została wyróżniona tytułem Najlepszej firmy public relations w Europie Środkowo-Wschodniej przez magazyn PRovoke.

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...