Autostopem z Noselem przez Polskę

Informacja Prasowa - 12.06.2023
175

Kamil Nosel będzie przemierzać cały nasz kraj „na stopa”,

„Z Noselem przez Polskę” to nowa antenowo-plenerowa zabawa Radia ZET. Przez najbliższe dwa tygodnie Kamil Nosel będzie przemierzać cały nasz kraj „na stopa”, a o kierunkach wyprawy zdecydują sami słuchacze.

Zadaniem uczestników akcji jest podwiezienie dziennikarza Radia ZET we wskazane miejsce. W pierwszym dniu wyprawy Kamil Nosel wyruszył z Zakopanego i kierował się do Katowic. Po drodze odwiedził Rabkę, Wadowice i Kraków. O kolejnych miejscach docelowych codziennie będą decydować słuchacze w głosowaniu organizowanym na profilu Radia ZET na Instagramie. Każda z tras zostanie podzielona na kilka etapów.
Żeby wziąć udział w zabawie należy na podstawie podanych wskazówek jak najszybciej odnaleźć Kamila Nosela i podwieźć go swoim autem do wyznaczonego punktu. Osoby, które zabiorą dziennikarza otrzymają voucher na paliwo o wartości 500 zł. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest włączone Radio ZET w samochodowym radioodbiorniku.
Relacje Kamila Nosela z podróży można usłyszeć od godz. 9:00 na antenie Radia ZET i zobaczyć w mediach społecznościowych. Zabawa potrwa do 23 czerwca.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...