Autopromocja level Robert Gryn

Informacja Prasowa - 17.05.2017
175

Robert Gryn wydaje na autopromocję kolosalne sumy

Robert Gryn jest właścicielem firmy Codewise. Startup zajmuje się reklamą w internecie. Dzięki temu biznesowi Gryn zarobił ponad 710 milionów złotych i stał się najmłodszym polskim milionerem według rankingu Forbesa.

Od niedawna Gryn zaczyna inwestować ogromne sumy na autopromocję. Wykupuje reklamy na Instragramie – gdzie promuje oczywiście siebie. W serwisie chwali się także fotkami z egzotycznych podróży, z pokładu prywatnego samolotu i imprez. W rodzinnym Krakowie wykupił olbrzymi baner promujący Codewise, z podpisem „Don’t be a corporate slave. Join Poland’s fastest growing startup”.

gryn

Internauci mają mieszane uczucia co do sposobu promocji ekscentrycznego multimilionera. Jedni są zachwyceni jego sukcesem, inni wytykają, że majątek zbił na irytujących reklamach, przez które konieczna jest instalacja adblocków. Wydaje się jednak, że Gryn niezbyt przejmuje się opiniami drugiej grupy i wciąż rozwija swój biznes.

Źródło: INN: Poland

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...