Artegence odpowiada za kampanię z gwiazdami dla Volkswagen Home

Informacja Prasowa - 06.05.2019
92

Artegence odpowiada za kampanię z gwiazdami dla Volkswagen Home

We wtorek 30 kwietnia concept store marki Volkswagen, Volkswagen Home rozpoczął nową kampanię branded content, promującą unikatowe miejsce na motoryzacyjnej mapie Warszawy, mieszczące się przy ul. Karolkowej 30. Pomysłodawcą oraz realizatorem działań jest agencja Artegence. Gwiazdy i influencerzy, którzy wzięli udział w serii lifestyle’owych filmów to: prowadząca – Marcelina Zawadzka – oraz goście – Kasia Bigos, Ula Chincz, Jakub Kuroń, Mateusz Hładki i Zbigniew Urbański.

Celem działań jest zbudowanie świadomości istnienia Volkswagen Home na przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie, ukazanie komfortu, jaki wiąże się z zakupem auta w tym miejscu, zaprezentowanie dostępnych w nim modeli oraz pokazanie mechaniki zapisywania się na spotkania i jazdy próbne przez Volkswagenhome.pl.

Na kampanię składa się pięć filmów – gościem każdego z odcinków jest inna gwiazda, o odmiennym stylu życia i potrzebach z nim związanych. To właśnie pod te potrzeby, po krótkim wywiadzie na początku filmu, dobierany jest model Volkswagena na jazdy próbne, a następnie testowany w świetnie pasującej do niego scenerii. Modele, jakie zostały użyte do realizacji to Arteon, Touareg, T-Roc, Tiguan oraz Polo GTI. Ostatnią częścią wideo jest zawsze safety tip od marki dla potencjalnego klienta, naprowadzający na łatwiejszy wybór.

Pierwszy film ukazał się 30 kwietnia: https://youtu.be/WMSRU3EmRxU

Kolejny zostanie opublikowany 30 maja, a następne również co miesiąc: 30 czerwca, 30 lipca i 30 sierpnia. Produkcje prezentowane są na stronie Volkswagenhome.pl.

Jednocześnie wystartowała digitalowa kampania, kierująca do miejsca, w którym można dokonać zapisu na spotkanie w Volkswagen Home, dowiedzieć się o możliwości skorzystania z jazdy próbnej oraz obejrzeć pięć filmów z gwiazdami.

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...