Aplikacji Multikino nagrodzona statuetką IAB Mixx Awards 2020

Informacja Prasowa - 13.10.2020
9

Aplikacji Multikino nagrodzona statuetką IAB Mixx Awards 2020

Aplikacji Multikino nagrodzona statuetką IAB Mixx Awards 2020

6 października br. pierwsza w pełni omnichannelowa aplikacja mobilna Multikina została nagrodzona brązową statuetkę IAB Mixx Awards w kategorii COMMERCE.

Sieć kin Multikino, należąca do Grupy VUE, zgłosiła do konkursu IAB Mixx Awards 2020 aplikację mobilną, która została udostępniona kinomanom w październiku 2019 r. 6 października br., podczas 14. gali MIXX Awards nagrodzono wyjątkowe kampanie marketingowe digital łączące kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. Aplikacja Multikina została nagrodzona brązową statuetkę w kategorii COMMERCE.

Jesteśmy dumni z tego, że pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych w Europie w pełni omnichannelowych rozwiązań kinowych zdobyło brązową statuetkę IAB Mixx Awards 2020 w kategorii COMMERCE. Radość jest tym większa, że to jedyna przyznana w tej kategorii nagroda – zaznacza Wojciech Szymczyk, lider rozwiązań cyfrowych dla grupy VUE, do której należy m.in. Multikino.

Aplikacja Multikina sprawia, że wizyta w kinie jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Unikalna funkcjonalność „Film alert” przypomina jedną z popularnych aplikacji randkowych. „Polubienie” filmu pozwala przypomnieć kinomanom o premierze ich ulubionych produkcji zarówno drogą mailową jak i notyfikacją. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Google Play lub z App Store. Bilety na premiery filmowe można zakupić do każdego kina sieci Multikino, a płatność jest możliwa przy użyciu wszystkich popularnych metod.

Dziękujemy za wsparcie przy powstawaniu aplikacji naszemu strategicznemu partnerowi, firmie Mastercard – zaznacza Mariusz Spisz, Członek Zarządu, Multikino S.A. Cieszmy się, że nadal wspólnie rozwijamy nowe funkcjonalności przynoszące korzyści klientom. Od dwóch tygodni osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino – wyjaśnia Spisz.

 Aplikacja została stworzona przez zespół Multikino S.A. i Infinity Group.

Comments

comments

9
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...