Aplikacja „Primetime” powoli zamienia się w interaktywną telewizję

Informacja Prasowa - 27.08.2019
268

Aplikacja „Primetime" powoli zamienia się w interaktywną telewizję

Każdego wieczoru tysiące graczy w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii zbiera się przed telefonami komórkowymi, aby wziąć udział w interaktywnym quzie za pośrednictwem aplikacji Primetime.  Od kilku miesięcy jest tak również w Polsce, jednak u nas ta nowa forma rozrywki zyskuje zupełnie inny wymiar. Już w najbliższy czwartek, 29 sierpnia o 20:12 zaoferuje pierwszy w historii stand up Pauliny Potockiej, na żywo na ekranach naszych telefonów.  Czy to kolejny etap ewolucji mediów cyfrowych, który po YouTubie i Netflixie zwiastuje koniec tradycyjnej telewizji?

 

Pierwsze transmisje quizu na żywo „Primetime” odbyły się w Polsce wiosną tego roku. Od tego dnia zawsze o godzinie 20:15 wieczorem, telefony kolejnych graczy wibrują i wyświetlają komunikat push zachęcający do wzięcia udziału w grze. Uczestnicy otrzymują kilka sekund, aby odpowiedzieć na każde z jedenastu pytań, wybierając jedną z trzech odpowiedzi, przedstawianych na ekranie telefonu. Błędna odpowiedź, oznacza koniec rozgrywki. Ci, którym uda się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie z jedenastu pytań wygrywają. Jeśli wygranych jest więcej niż jeden, wtedy zwycięzcy dzielą pulę nagród.  żytkownicy Primetime nigdy nie mogą być pewni tego, co ich za chwilę spotka – aplikacja słynie z nietuzinkowych pomysłów, reprezentując zupełnie nowy wymiar cyfrowej rozrywki. Aplikacja i formuła gry stale ewoluuje – użytkownicy współtworzą Primetime, wskazując tematy które uważają za interesujące. Tym razem, po raz pierwszy w historii polskich mediów, użytkownicy będą mieli do czynienia z interaktywnym standupem na żywo!

 

Gościem specjalnym w Primetime będzie Paulina Potocka – polska standuperka, znana w środowisku fanów tego gatunku komedii, jedna z nielicznych kobiet w tym zawodzie. Wnajbliższy czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 20:12, czyli na 3 minuty przed standardową godziną rozpoczęcia quizu, Paulina Potocka rozpocznie swój występ, który płynnie zamieni się w codzienną quizową rywalizację użytkowników Primetime, którą, wspólnie ze standuperką poprowadzi aktorka Monika Nowogrodzka. Transmisja potrwa dłużej niż zwykle, umożliwiając użytkownikom interakcje z artystką, wprowadzając do sztuki standupu zupełnie nową, cyfrową formę.

 

Pula nagród w dniu standupu będzie wynosić 200 zł ale nie chodzi o pieniądze ale o to, żeby zaoferować coś ciekawego i innego niż jest obecnie na rynku. Wierzymy w to, że tworzymy nowy format, który ma bardzo dużo do zaoferowania. Od samego początku stawiamy na trzy kluczowe elementy: mobilnie, interaktywnie i na żywo. To to co się dzieje tu i teraz jest dla nas najważniejsze. Żaden z quizów nie jest taki sam. Obecne nawet rozrywka musi dostosować się do tego, jak ludzie korzystają z czasu wolnego. Primetime ma być doświadczeniem, które zaskakuje użytkowników kolejnymi niespodziankami i kto wie, kto poprowadzi kolejny quiz specjalny – mówi Krzysztof Chojnacki, country manager Primetime Polska.

 

Sama artystka jest bardzo podekscytowana nadchodzącym czwartkiem. Będzie pierwszą kobietą w historii polskiego standupu,  która użyje zupełnie nowego kanału dotarcia do swojej widowni.

 

To dla mnie coś niezwykle ciekawego i zupełnie innego od tego co robię zazwyczaj. To nie jest zwyczajna transmisja na żywo, ale pierwsza taka w której mogę zagościć na urządzeniach widowni, które zazwyczaj podczas występów są wyłączone. Tym razem będę u nich w kieszeni – już nie mogę się doczekać – twierdzi Paulina Potocka, polska standuperka.

 

Aplikacja umożliwiająca grę jest darmowa i można pobrać ją na platformie App Store lub Google Play w zależności od systemu operacyjnego jaki posiada nasz telefon. Transmisje Primetime odbywają się codziennie, zawsze oferując zmieniającą się pulę nagród pieniężnych. Każdy quiz jest prowadzony przez młodych showmanów, takich jak np.  wspomniana już aktorka Monika Noworodzka, aktor filmowy i telewizyjny Daniel Guzdek czy Miss Warszawy Liliana Rozum.

 

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...