Anna Zakrzewska obejmuje stanowisko Head of Healthcare w agencji FleishmanHillard.

Informacja Prasowa - 01.03.2022
28

Anna Zakrzewska obejmuje stanowisko Head of Healthcare w agencji FleishmanHillard.

Anna Zakrzewska obejmuje stanowisko Head of Healthcare w agencji FleishmanHillard.

Z dniem 1 marca 2022 roku Anna Zakrzewska objęła funkcję szefowej zespołu healthcare w polskim biurze FleishmanHillard. Dotychczasowa dyrektorka działu – Małgorzata Dziak-Masny od kwietnia podejmie nowe wyzwania zawodowe w branży ochrony zdrowia.

Anna Zakrzewska ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, z czego blisko 10 lat pracowała we FleishmanHillard – ostatnio na stanowisku Acccount Director w zespole healthcare. Koordynuje i nadzoruje projekty z obszaru public affairs oraz kampanii edukacyjnych. Oprócz FleishmanHillard pracowała m.in. w agencjach Edelman, Onboard czy Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Od dziś Anna staje na czele zgranego, świetnie funkcjonującego zespołu 11 specjalistów, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów na rzecz klientów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Jestem pewien, że Ania będąc prawą ręką dotychczasowej szefowej idealnie wpiszę się w nową rolę – mówi Wojciech Waglowski, dyrektor zarządzający agencji. Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować Małgorzacie Dziak-Masny za umacnianie kompetencji agencji w zakresie ochrony zdrowia oraz przygotowanie i przeprowadzenie sukcesji w zarządzaniu działem. Trzymam mocno kciuki za nowe wyzwania zawodowe Gośki.

Objęcie stanowiska szefowej tak wyjątkowego, zaangażowanego zespołu, to dla mnie ogromne wyróżnienie i dowód zaufania ze strony Wojtka. Cieszę się na nowe wyzwania i jednocześnie bardzo dziękuję Gosi za kilka lat fantastycznej współpracy – podsumowuje Anna Zakrzewska.

Dział healthcare FleishmanHillard pracuje obecnie dla 10 podmiotów z branży ochrony zdrowia i realizuje blisko 20 projektów m.in. w takich obszarach terapeutycznych jak onkologia, pulmonologia, kardiologia, nefrologia czy w zakresie szczepień.

W ramach agencji, poza działem healthcare funkcjonują także dział komunikacji korporacyjnej i public affairs oraz dział komunikacji konsumenckiej i nowych technologii. W całej agencji pracuje obecnie 45 osób.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...