Anna Dzierzędzka chief growth officer w Value Media

Redakcja PR - 11.01.2018
12

Anna Dzierzędzka chief growth officer w Value Media

Do zespołu Value Media dołączyła Anna Dzierzędzka. Obejmie nowe stanowisko chief growth officer. Razem z chief operating officerem Jakubem Bieńkowskim będzie odpowiadała za zarządzanie firmą.

Anna Dzierzędzka wcześniej związana była z MediaCom Warszawa. Pracowała tam 16 lat. W ostatnim okresie pracy dla MediaCom Dzierzędzka była członkiem zarządu.

Anna Dzierzędzka

Po raz kolejny ustawiamy poprzeczkę jeszcze wyżej! Do naszego zespołu dołącza Anna Dzierzędzka ! :)W Value Media jako chief growth officer Anna Dzierzędzka razem z chief operating officerem Jakubem Bieńkowskim, będzie odpowiadała za zarządzanie firmą. Będzie raportowała do Kamila Wiszowatego, CEO Group One Media. Chief growth officer to nowe stanowisko w Value Media.Poprzednio Ania przez 16 lat była związana z MediaCom Warszawa. Przez ostatnie dziewięć lat była członkiem zarządu firmy, a od czterech lat jako partner zarządzający odpowiadała za implementację innowacyjnych rozwiązań dla kluczowych klientów. Przez cały okres pracy w MediaComie odpowiadała za obsługę Procter&Gamble – najpierw jako planner, a ostatnio szefowa 70-osobowego zespołu realizującego projekty dla tego koncernu w 9 krajach Europy Środkowej.Witamy! :)#witamynapokładzie #welcome #chiefgrowthofficer #stayhungry #stayhumble #digitalowonajsilniejsi

Opublikowany przez Value Media na 10 stycznia 2018

W poprzedniej pracy zajmowała się również wcielaniem innowacyjnych rozwiązań dla strategicznych klientów. Zajmowała się także obsługą  Procter&Gamble. Dla tego klienta realizowała obsługę PR-ową w dziewięciu krajach Europy Środkowej.

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...