Amiblu Polska rozszerza współpracę z Public Dialog

Informacja Prasowa - 16.03.2023
69

agencja odpowiada za realizację strategii w obszarze komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki.

Od lutego br. doradztwo w komunikacji Amiblu Polska prowadzi Public Dialog. W ramach współpracy agencja odpowiada za realizację kompleksowej strategii w obszarze komunikacji korporacyjnej
i prowadzenie kanałów social media spółki.

Agencja Public Dialog rozpoczęła współprace z Amiblu w 2022 roku, wspierając spółkę w public affairs oraz w zarządzaniu kryzysem. Współpraca została rozszerzona. Obecnie agencja Public Dialog odpowiada za realizację kompleksowej strategii komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki: Linkedin, Twitter i Facebook.

Amiblu projektuje i dostarcza światowej klasy rury i kształtki GRP o wyjątkowo długiej żywotności, stawiając na rozwiązywanie światowych problemów związanych z wodą, kanalizacją i energią. Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań systemowych GRP dla ścieków, wody deszczowej, wody pitnej, nawadniania, energetyki wodnej i zastosowań przemysłowych.

Główna siedziba Amiblu znajduje się w Klagenfurcie w Austrii, zakłady produkcyjne umiejscowione są w Niemczech, Hiszpanii, Polsce oraz Rumunii. Firma zatrudnia około 1500 osób.

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...