Amerykańscy dyplomaci próbują polskich dań wigilijnych – internauci zachwyceni filmem

Informacja Prasowa - 20.12.2017
267

Amerykańscy dyplomaci próbują polskich dań wigilijnych - internauci zachwyceni filmem

Nie da się nie zauważyć, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszędzie widoczne choinki i ozdoby przypominają nam o nich.

W klimat przedświątecznego czaru postanowiła się również włączyć ambasada USA w Polsce. Na kanale YouTube ambasady pojawił się film zatytułowany: „Amerykańscy dyplomaci próbują polskich dań wigilijnych”.

W opisie filmu możemy przeczytać: Polska Wigilia jest wyjątkowa! Ambasador USA Paul Jones i amerykańscy dyplomaci mieli okazję spróbować polskich dań wigilijnych. Co najbardziej ich zaskoczyło? Które dania najbardziej im smakowały? Jak poradzili sobie z językiem polskim?

Wszyscy degustatorzy byli zachwyceni smakiem potraw, które jedzą Polacy przy wigilijnym stole. Film nie ma wprawdzie zawrotnej liczby wyświetleń, jednak zdobył kilka przychylnych komentarzy:

Good P.R. guys, well done, especially with Polish language.

Zdecydowanie moja najbardziej ulubiona Ambasada w Polsce

Internauci byli również pod wrażeniem poziomu polszczyzny, jaką posługiwali się pracownicy ambasady. Nie jest to pierwsza taka akcja placówki dyplomatycznej USA. Ambasada systematycznie buduje sobie dobry PR wśród mieszkańców Polski. Najlepszym tego przykładem jest aktywność ambasady w mediach społecznościowych.

Comments

comments

267
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...