Aloha Chillizet!

Informacja Prasowa - 15.06.2023
110

W wakacje Chillizet po raz kolejny wraca na Półwysep Helski

W każdy piątek i sobotę, aż do sierpnia, będzie nadawać wprost z Chałup.

Mobilne studio Chillizet, które wystartuje w najbliższy piątek 16 czerwca, zlokalizowano na kempingu Chałupy 6, który znajduje się w sercu jednego z najlepszych europejskich spotów wind/kitesurfowych. Wakacyjny program nadawany będzie w każdy piątek i sobotę od godziny 10:00, a w nim: inspirujący goście, związani z kulturą surferską i nadmorskim chilloutem oraz mnóstwo pozytywnej energii.

W ramach projektu, audycje poprowadzą dobrze znani słuchaczom prezenterzy radia Chillizet: Dominika Biegańska, Dagmara Kowalska, Dominika Kontarowicz, Magda Bauer, Jeremi Pedowicz i Maks Behr.

W piątkowe wieczory kemping Chałupy 6 wypełnią klubowe pobudzające brzmienia – na żywo zagra Dominika Kontarowicz, znana z anteny Chillizet z audycji „Primadoma Club”.

Chillizet jest również patronem medialnym festiwalu Hel Riders odbywającego się w Chałupach w najbliższy weekend (16-18.06). To wydarzenie łączące pasjonatów retro-motoryzacji, surfingu i deskorolki. Całości dopełnia sztuka – muzyka, grafika, malarstwo i fotografia.

W Chałupach 6 na gości będzie czekała także wyjątkowa, klimatyczna strefa chilloutu przygotowana przez stację.

Comments

comments

110
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...