„Akcja Integracja!” w sobotę w Rock Radiu

Informacja Prasowa - 20.03.2020
83

"Akcja Integracja!" w sobotę w Rock Radiu

Rock Radio zaprasza wszystkich na pierwszą domówkę w eterze! Już w sobotę, 21 marca br. redakcja wraz ze słuchaczami w nietypowy sposób – związany z koniecznością pozostawania w domach – będzie świętować pierwszy dzień wiosny. Wieczorny imprezowy program stacji będzie dodatkowo transmitowany na żywo na profilu Rock Radia na Facebooku.
 

Pierwsza domówka Rock Radia pod hasłem „Akcja Integracja!” rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00. Program, prowadzony przez Jana Bajora Bajorka, pojawi się nie tylko na antenie, ale też w formie transmisji na żywo na Facebookowym profilu stacji, gdzie dodatkowo będzie można komentować to, co dzieje się podczas imprezy. W ten sposób redakcja rozgłośni chce zaprosić swoich słuchaczy do integrowania się i pomóc im rockowo powitać wiosnę. Szczegóły akcji dostępne są już na stronie wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/579186562692852/

Na antenie Rock Radia, w związku z obecną sytuacją w Polsce i na świecie, co pół godziny nadawane są serwisy informacyjne z najświeższymi aktualnościami. W porannym programie stacji pojawiły się też dodatkowe wejścia „Mit czy kit”, w których redakcja weryfikuje informacje o koronawirusie, walcząc z popularnymi fake newsami.

Comments

comments

83
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...