Akademia Pewności Siebie – nowa inicjatywa marki Head & Shoulder

Informacja Prasowa - 06.12.2019
231

Akademia Pewności Siebie - nowa inicjatywa marki Head & Shoulder

Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2020 – został nim odcień niebieskiego 19-4052 Classic Blue, który symbolizuje odwagę i pewność siebie.

„Czasy, w których żyjemy, wymagają od nas pokładów zaufania i wiary. Właśnie tego rodzaju spokój, pewność siebie i odwagę wyraża Pantone 19-4052 Classic Blue, solidny i niezawodny niebieski odcień, na którym zawsze możemy polegać. Niebieski kolor Classic Blue inspiruje nas do sięgania poza to, co oczywiste, aby poszerzyć nasze myślenie”.

“We are living in a time that requires trust and faith. It is this kind of consistency and confidence that is expressed by Pantone 19-4052 Classic Blue, a solid and dependable blue hue we can always rely on. Imbued with a deep resonance, Classic Blue provides an anchoring foundation. A boundless blue evocative of the vast and infinite evening sky, Classic Blue encourages us to look beyond the obvious to expand our thinking; challenging us to think more deeply, increase our perspective and open the flow communication.”[1] Tłumaczy w oświadczeniu Leatrice Eiseman, executive director w Pantone Color.

Pewność siebie, symbolizowana przez kolor niebieski, okrzyknięty kolorem roku 2020 to kluczowy składnik przepisu na sukces. Zwykle kształtuje się w nas przez długie lata, a wpływ na nią mogą mieć zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Niejednokrotnie brak pewności siebie objawia się w wieku nastoletnim, w momencie gdy dzieci wkraczają w okres dojrzewania, i może mieć wpływ na jakość życia, samopoczucie, postrzeganie świata oraz osiągane rezultaty.

Aby wyjść naprzeciw temu problemowi, marka Head & Shoulders stworzyła nową inicjatywę o nazwie Akademia Pewności Siebie. Akcja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, gdyż to właśnie w momencie dojrzewania powinno się szczególnie dbać o wzmacnianie własnej samooceny. W ramach niej marka chce pokazać, że zdrowa skóra głowy, zadbane włosy i odpowiednia fryzura mogą wzmocnić pewność siebie. Akademia Pewności Siebie to nowa inicjatywa Head & Shoulders, skierowana do młodych osób. Poprzez wiele niestandardowych działań komunikacyjnych, wspieranych przez gwiazdy z piłkarskiego świata – Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Golonkę – marka chce pokazać, że pewność siebie to klucz do sukcesu, zarówno w życiu codziennym jak i na boisku, a pewność siebie zaczyna się od głowy.

[1]https://www.pantone.com/color-intelligence/color-of-the-year/color-of-the-year-2020?fbclid=IwAR1LCKEYDomtwe00vw15kTmfFMHZGHX_COGieGI1wq9CeDQPB5o2bHLANoc

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...