Agnieszka Jagusiak w agencji Brandpeak

Informacja Prasowa - 29.03.2024
270

Agnieszka Jagusiak w agencji Brandpeak objęła stanowisko Senior PR Specialist

Z początkiem 2024 roku agencja digital marketingu i PR Brandpeak wzmocniła zespół. Dołączyła do niego Agnieszka Jagusiak, która objęła funkcję Senior PR Specialist. Wcześniej odpowiadała m.in. za kompleksową obsługę Intrum, lidera w branży zarządzania wierzytelnościami (w agencji Lightscape). W Brandpeak zajmuje się m.in. opracowywaniem strategii komunikacji, obsługą strategicznych klientów, a także komunikacją zewnętrzną agencji.

Agnieszka Jagusiak posiada doświadczenie w obsłudze firm z sektora finansowego, technologicznego, nieruchomości komercyjnych, także w obszarze employer brandingu, komunikacji korporacyjnej czy PR produktowego. Pracowała m.in. dla: Expander Advisors, Avivy, Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, Tak Care, Linux Polska, Skanska czy JLL

W agencji Lightscape odpowiadała m.in. za kompleksową obsługę Intrum, lidera w branży zarządzania wierzytelnościami, w zakresie komunikacji zewnętrznej, public affairs, employer brandingu czy konsultingu marketingowego. W trakcie obsługi Intrum była m.in. odpowiedzialna za opracowanie koncepcji i prowadzenie programu wellbeingowego dla pracowników, opracowywanie raportów dot. zadowolenia z pracy i oceny wdrożonych benefitów (działania nagrodzone przez Antal – Intrum w zestawieniu “Najbardziej pożądani pracodawcy 2022”). Realizowane działania PR dla Intrum przyniosły nagrodę: Srebro w konkursie MIXX Awards 2023, w kategorii Digital Public Relations dla kampanii “Ogarniam finanse. Edukacja finansowa zadłużonych konsumentów”.

– Cieszę się, że trafiłam do Brandpeak, do agencji, która specjalizuje się w digital marketingu i social mediach, i PR. Cieszę się, że mam okazję uczestniczyć w realizacji projektów, które uwzględniają te wspomniane obszary. Z jednej strony w Brandpeak mam możliwość korzystania z bogatego know-how, jeżeli chodzi np. o tworzenie kompleksowych strategii dla marek w social media, a z drugiej, dzielić się PR doświadczeniem zdobytym podczas w trakcie opieki nad brandami z branży finansowej – podkreśla Agnieszka Jagusiak.

– Agnieszka stanowi dla nas bardzo cenne wzmocnienie i impuls do dalszego rozwoju. Wnosi do naszego zespołu energię, entuzjazm, kreatywność, ogromne doświadczenie i wiedzę z obszaru szeroko rozumianego PR, ale również m.in. employer brandingu i konsultingu marketingowego. Doskonale zna realia i specyfikę pracy agencyjnej, rozumie potrzeby klientów i sprawnie zarządza projektami. Wszystkie te cechy doskonale wpisują się w kierunek, w którym chcemy rozwijać naszą agencję. Co więcej, powierzyliśmy Agnieszce projekt komunikacji zewnętrznej dla naszej agencji i cieszymy się, że nasze wizje i pomysły są ze sobą zbieżne – komentuje Katarzyna Frankowska, CEO agencji Brandpeak.

Comments

comments

270
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...