Agnieszka Gosztyła i Dawid Bednarski dołączają do agencji Silver Plate

Informacja Prasowa - 24.10.2017
225

Agnieszka Gosztyła i Dawid Bednarski dołączają do agencji Silver Plate

Agencja Silver Plate, będąca częścią grupy United in Partners Group, rozpoczęła współpracę z Agnieszką Gosztyłą, która będzie pełnić funkcję Business Develompent Director. Stanowisko Creative Strategist objął natomiast Dawid Bednarski.

Agnieszka Gosztyła od ponad 10 lat związana jest z branżą Retail&Fashion. Doświadczenie zdobyła od strony dewelopera, zarządcy, najemcy i pracowni Design&Build. W swoim dorobku zawodowym posiada organizację wielu wydarzeń dla branży nieruchomości. Była również współproducentką VI Warsaw Fashion Weekend – Edycja Duńska. Pracowała także m.in. z Polską Radą Centrów Handlowych, Neinver, Mango i Trespass. W Silver Plate zajmie się przede wszystkim pozyskiwaniem nowych klientów.

Dawid Bednarski współtworzył i promował wydarzenia kulturalne w Warszawie. Pracował w agencji SHOOTME Photographers & Production na stanowisku PR Manager i zdobywał doświadczenie także w Walk Events. W 2015 roku otrzymał nagrodę Kreatywnego Roku Branży Eventowej – konkursie organizowanym przez Meeting Planner. Jak sam twierdzi, został wychowany przez ludzi skupionych wokół Klubokawiarni Chłodna 25. W Silver Plate będzie tworzyć koncepcje kreatywne i rozwijać dział kreacji.

Silver Plate jest agencją eventową działającą w ramach struktury United in Partners Group. Do grupy obecnie należą największa agencja PR w Polsce – Partner of Promotion, agencja kreatywna Tailor & Baker oraz dedykowana markom luksusowym agencja PR Premium.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...