Agencja K2 Precise wygrała przetarg na obsługę firmy szkoleniowej Coders Lab

Informacja Prasowa - 19.02.2020
91

Agencja K2 Precise wygrała przetarg na obsługę firmy szkoleniowej Coders Lab

Agencja K2 Precise samodzielnie zrealizuje kampanie SEO i Content Marketingową dla lidera rynku specjalistycznych szkoleń z branży IT – Coders Lab Sp. z o.o. Firma swoją ofertę kieruje do osób świadomych, dobrze zarabiających, szukających możliwości rozwoju zawodowego i nowej drogi życiowej związanej z branżą IT.

 Przedmiotem przetargu było zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii SEO oraz Content Marketingowej. Przystępując do przetargu, Agencja K2 Precise przeanalizowała widoczność serwisu Coders Lab i jego głównych konkurentów rynkowych. Wyniki analizy zostały porównane z potencjałem kategorii. Dane te pozwoliły wskazać obszary, które wymagają rozbudowy i optymalizacji. Co więcej, na etapie oferty przeprowadzono analizę technologiczną portalu Klienta, co pozwoliło oszacować możliwości wzrostu jego biznesu.

 Zakres działań K2 Precise dla Coders Lab

Działania Agencji K2 Precise skupią się na technologicznym audycie serwisu Klienta, optymalizacji i tworzeniu treści wewnętrznych oraz publikacji treści zewnętrznych, które będą realizować strategię linkbuildingu. Głównym celem kampanii jest zwiększenie wzrostu ruchu organicznego w serwisie – wzrost konwersji z kanału Organic.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...