Agencja Big Picture wspiera komunikację otwarcia White Marlin Gdańsk.

Jerzy Ciszewski - 14.07.2023
34

Kultowa nadmorska restauracja z nową lokalizacją.  

Dobrze znana i ceniona nadmorska restauracja White Marlin, otwiera drugi lokal w Gdańsku, aby cieszyć gości w całym Trójmieście swoim niepowtarzalnym jedzeniem oraz wyjątkową atmosferą. Z tej okazji odbyło się huczne świętowanie, podczas eventu nie zabrakło pysznego jedzenia i imprezy z światowej klasy DJ. Wydarzenie celebrowały polskie gwiazdy i influencerzy wraz z zespołem restauracyjnym. Do współpracy przy realizacji i komunikacji wydarzenia zaproszono Big Picture. Agencja odpowiada za rekomendacje strategiczne w kontekście komunikacji, public relations i projekty specjalne skierowane do liderów opinii, celebrytów i influencerów.

White Marlin, znany z kultowego lokalu w Sopocie, rusza z nową, gdańską lokalizacją, która znajduje się w najbardziej pożądanym adresie w Trójmieście – Wyspie Spichrzów. To tu trafiają zarówno mieszkańcy, jak i turyści z całej Polski. To stąd rozpościera się niezapomniany widok na perełki architektoniczne starego Gdańska, tu mieszczą się ogródki, z których można obserwować uliczne życie i cieszyć się jego atmosferą o każdej porze roku – a to wszystko w samym sercu miasta. Wnętrze restauracji zostało zaprojektowane przez cenionego architekta Miłosza Warcholińskiego, który nadał miejscu elegancki i nowoczesny klimat boho chic. O komfort gości zadba najlepszy zespół na światowym poziomie. Nowa lokalizacja w stylu High Energy Dining, oprócz doskonałej kuchni chefa Pawła Stawickiego, bazującej na owocach morza, w piątki i soboty będzie miejscem spotkań przy muzyce. Pozwoli to oddać prawdziwie europejski klimat, w którym kolacja z przyjaciółmi może rozwinąć się w taneczną, szaloną noc z DJ-ami z Polski i z zagranicy.

White Marlin dołączając do Big Picture, uzupełnia portfolio Agencji o kultowy nadmorski lokal gastronomiczny wyróżniający się atmosferą rodem z St. Tropez. To kolejny już gastronomiczny koncept, który Agencja prowadzi strategicznie i komunikacyjnie.

Do zadań Big Picture przy projekcie otwarcia White Marlin Gdańsk należy opracowanie kompleksowej strategii komunikacji otwarcia, media relacje oraz działania z zakresu brand experience, skierowane do mediów, celebrytów, influencerów i liderów opinii.

Liderem projektu jest Aleksandra Kołakowska (PR Consultant). Projekt realizuje wraz z Justyną Majką (PR Consultant) oraz Małgorzatą Dmitruk (Junior PR Consultant). Zespół kierowany jest przez Karolinę Pękalską (Head of Lifestyle). Współpraca doszła do realizacji dzięki rekomendacji.

Comments

comments

34
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...