Agencja Arskom wesprze kampanię Jasna Strona Mocy

Informacja Prasowa - 14.10.2019
273

Agencja Arskom wesprze kampanię Jasna Strona Mocy

Agencja marketingu sportowego Arskom będzie wspierać komunikacyjnie i wizerunkowo Stowarzyszenie Otwarte Klatki, organizatora kampanii Jasna Strona Mocy, która zrzesza i promuje sportowców na diecie roślinnej.

W ramach partnerstwa komunikacyjnego agencja będzie prowadziła na rzecz klienta działania z zakresu public relations oraz media relations. Arskom wesprze Jasną Stronę Mocy także pod kątem kreacji i egzekucji kampanii edukacyjnych.

Arskom jest pierwszą agencją pracującą przy kampanii Jasna Strona Mocy. Współpraca rozpoczęła się na początku października. Strony nie ujawniają długości kontraktu. Identyfikując się z ideami stojącymi za inicjatywą, agencja nie będzie pobierała wynagrodzenia z tytułu świadczenia usług w ramach partnerstwa komunikacyjnego.

– Nasza kampania rozwijała się stopniowo dzięki temu, że wolontariusze organizacji i współpracujący z nami sportowcy włożyli w projekt mnóstwo serca i energii. Jesteśmy podekscytowani perspektywą współpracy z agencją Arskom, która pomoże nam wnieść tę kampanię na kolejny poziom. Z takimi partnerami na pewno uda się zmienić świat na lepszemówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Stowarzyszenia Otwarte Klatki prowadzącego kampanię Jasna Strona Mocy.

 

 

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...