Agencja All Hands Startupem Pozytywnego Wpływu 2021

Informacja Prasowa - 21.06.2021
2

Agencja All Hands Startupem Pozytywnego Wpływu 2021

Agencja All Hands Startupem Pozytywnego Wpływu 2021

Agencja All Hands, specjalizująca się w komunikacji marketingowej wspierającej cele  zrównoważonego rozwoju, znalazła się na liście laureatów tegorocznej edycji Rankingu “Startupów Pozytywnego Wpływu” organizowanego przez Kozminski Business Hub. Agencja została wyróżniona w kategorii “Dostawcy pozytywnej zmiany w biznesie”. To pierwsza agencja marketingowa wyróżniona w historii rankingu.

 All Hands zajmuje się opracowaniem, wdrożeniem oraz realizacją strategii dla firm, które chcą przedefiniować swoje cele marketingowe i działać w idei zrównoważonego rozwoju. Misją agencji jest tworzenie przyszłości, w której sukces biznesu stanowi odzwierciedlenie dbałości zarówno o środowisko, zwierzęta jak i o ludzi. Agencja powstała w lipcu 2020 roku.

Ranking “Startupy Pozytywnego Wpływu” jest częścią rankingu “Raport odpowiedzialnych firm”, zestawienia spółek działających w Polsce i ocenianych pod kątem jakości systemu zarządzania odpowiedzialnością społeczną biznesu. Jest kierowany do przedsiębiorstw powstałych w ciągu ostatnich pięciu lat, które realizują innowacyjne modele biznesowe generujące korzyści ekonomiczne i społeczne jednocześnie. W tegorocznej edycji raportu “Startupy Pozytywnego Wpływu” wyróżnionych zostało 21 inicjatyw (firmy, organizacje), zostało zgłoszonych ponad 600 podmiotów.

Comments

comments

2
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...