Agnieszka Siuzdak dyrektorem pionu Gazeta.pl

Redakcja PR - 25.10.2018
34

Dotychczasowa dyrektor ds. wzrostu biznesowego będzie zarządzać Gazeta.pl

W czwartek, 25 października br. funkcję dyrektora pionu Gazeta.pl objęła Agnieszka Siuzdak, dotychczas dyrektor ds. wzrostu biznesowego portalu. Przejęła tym samym odpowiedzialność za zarządzanie Gazeta.pl, wynik finansowy oraz biznesowy rozwój portalu. To nowe stanowisko w strukturze segmentu Internet Agory, zarządzanym przez Pawła Wujca.

„Zależało nam, by portalem Gazeta.pl zarządzała osoba odważna, zorientowana na wynik i otwarta na zmiany. Dodatkowym atutem jest fakt, że Agnieszka Siuzdak wywodzi się z naszego zespołu i ma w nim duży autorytet. W Gazeta.pl pełniła różne funkcje – zarówno redakcyjne, jak i biznesowe – zawsze tworząc zaangażowane zespoły. Ma niesamowitą energię i jest po prostu świetnym liderem” – mówi Paweł Wujec, dyrektor segmentu Internet w Agorze.

W nowej roli Agnieszka Siuzdak będzie odpowiadała za całość biznesu Gazeta.pl, w tym za wszystkie zespoły contentowe i stronę główną portalu, sprzedaż, technologię, marketing oraz zespół badań i wzrostu.

„Bardzo się cieszę. To ogromne wyzwanie, a także możliwość całościowego spojrzenia na biznes i pracy z fantastycznym zespołem. Wierze, że wspólnie zrealizujemy wiele ciekawych i innowacyjnych projektów, które jeszcze bardziej przyspieszą rozwój Gazeta.pl ”– mówi Agnieszka Siuzdak.

 

Agnieszka Siuzdak

 

Paweł Wujec w dalszym ciągu odpowiada za rozwój i wyniki finansowe całej struktury segmentu Internet, w ramach którego funkcjonują, oprócz Gazeta.pl, także dynamicznie rozwijające się spółki zależne Agory, oferujące rozwiązania technologiczne w obszarze B2B: Yieldbird, Online Technologies HR (HRlink.pl), Hash.fm, ROI Hunter, a także GoldenLine i Domiporta.

„Dostosowujemy strukturę zarządzania do naszej strategii. Paweł Wujec odpowiada za realizację celów całego segmentu Internet i będzie mógł teraz w większym stopniu poświęcić swój czas na współpracę ze spółkami internetowymi z naszego portfolio, inwestycjom w obszary B2B oraz realizacji innych projektów zgodnych ze strategią w obszarze digital. Z kolei awans Agnieszki Siuzdak oznacza, że Gazeta.pl zyska szefa skupionego w stu procentach na wynikach portalu oraz energię do realizacji projektów rozwojowych” – wyjaśnia Agnieszka Sadowska, członek zarządu Agory, odpowiedzialna m.in. za segment Internet.

Agnieszka Siuzdak jest związana z Agorą od 2006 roku. Od początku pracowała w segmencie Internet spółki, kolejno jako redaktor, wydawca, szefowa newsroomu i dyrektor serwisów informacyjnych. Ostatnio jako dyrektor ds. wzrostu biznesu contentowego współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl, testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała m.in. za marketing, SEO oraz analizy biznesowe.

Comments

comments

34
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...