Zobacz nowy odcinek programu „Studio konesera”. W rolach głównych Dem3000 i Michał Milowicz

Redakcja PR - 23.06.2017
95

Zobacz nowy odcinek programu "Studio konesera". W rolach głównych Dem3000 i Michał Milowicz

Fani rozrywki w najlepszym wydaniu mogą już obejrzeć kolejny odcinek internetowego programu kulturalnego pt. „Studio konesera”. Tym razem prowadzący Jakub Dębski, czyli Dem3000, jest wyraźnie zaskoczony wizytą Michała Milowicza. Czy praca na planie będzie równie przyjemna i płynna, jak współpraca telewizora ze smartfonem? Przekonajmy się. 

Kolejny odcinek „Studia konesera” to nowa odsłona internetowego programu, w którym znane i lubiane postaci rozmawiały dotychczas o szeroko rozumianej kulturze, a także swoich ulubionych filmach i programach dostępnych w Samsung Smart TV. Wcześniej w „Studiu konesera” mogliśmy zobaczyć Grzegorza Krychowiaka, Jarosława Boberka oraz Adama Woronowicza.

W nowym sezonie programu, prowadzący Jakub Dębski (Dem3000), podczas zgłębiania  funkcjonalność Samsung Smart TV i smartfona zostaje zaskoczony wizytą niezapowiedzianego gościa – Michała Milowicza. Mimo widocznego na twarzy Jakuba Dębskiego zdziwienia, przybysz z charakterystyczną dla siebie pewnością próbuje przybliżyć prowadzącemu program swoje osiągniecia sceniczne.

Bohaterem tego odcinka, obok Michała Milowicza, jest  telefono-pilot, który może wiele, w tym m.in. pozwala sterować telewizorem czy przeglądać i uruchamiać na nim aplikacje i serwisy VoD. Za pośrednictwem odświeżonej aplikacji na smartfony Smart View z łatwością można przeglądać dostępne treści, ale także włączać wybrane programy z poziomu smartfona czy tabletu. Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS w dużej części odzwierciedla interfejs Smart TV i pozwala obsłużyć z ekranu smartfona te same funkcje, jak za pośrednictwem pilota. Dzięki temu nawigacja jest łatwa i intuicyjna.

Samsung Smart TV to platforma, która – obok wysokiej jakości obrazu – wyróżnia telewizory Samsung z systemem Tizen. Za jej pośrednictwem widzowie zyskują dostęp do serwisów filmowych, sportowych i muzycznych, z których na co dzień coraz chętniej korzystają. Wśród nich wymienić można m.in. Netflix, HBO GO, ShowMax, FilmBox Live, Player czy YouTube. Co więcej, wybierając telewizory Samsung z tegorocznej linii, takie jak QLED TV, Premium UHD i UHD można otrzymać w prezencie ekskluzywny dostęp do wybranych serwisów. Szczegóły dotyczące tej oferty dostępne są na dedykowanej stronie.

Nowy odcinek programu „Studio konesera” można już obejrzeć poniżej:

<

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...