Zmiany i awanse w strukturze Gazeta.pl

Informacja Prasowa - 02.10.2021
210

Zmiany i awanse w strukturze Gazeta.pl

Zmiany i awanse w strukturze Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl wciąż się rozwija, stawiając nie tylko na rzetelne dziennikarstwo i realizację celów z Deklaracji Redakcyjnej, ale także na innowacje i wzmacnianie najważniejszych obszarów biznesowych. Zachodzące w portalu zmiany znalazły odzwierciedlenie w jego nowej strukturze. Z początkiem października 2021 r. do zespołu zarządzającego Gazeta.pl dołączą Damian Świercz i Paweł Dubiel, a nową rolę obejmie Małgorzata Blada. Dodatkowo, dyrektorem Sport.pl zostanie Maciej Kucharski.  
Zespół zarządzający Gazeta.pl wyznacza kierunki rozwoju serwisu. Zmiana jego struktury ma na celu wsparcie istotnych obszarów biznesowych portalu takich, jak rozwój produktu, adtech oraz rozwój partnerstw. Powiększenie grona kierownictwa Gazeta.pl to również wynik przekazania części zadań operacyjnych przez Agnieszkę Siuzdak zespołowi zarządzającemu portalu w związku z jej nowymi obowiązkami w zarządzie Agory.
– Gazeta.pl to portal na nowe czasy, który nie tylko angażuje użytkowników, ale też łączy działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu z bogatą ofertą reklamową i kluczowymi dla klientów rozwiązaniami marketingowymi. Nacisk na innowacyjność coraz bardziej przenosimy także na kolejne, ważne obszary biznesowe. Nowa struktura to odzwierciedlenie tej naturalnej ewolucji w naszej organizacji – tłumaczy Agnieszka Siuzdak, dyrektor pionu Gazeta.pl i członkini zarządu Agory.
Z początkiem października br. do zespołu zarządzającego Gazeta.pl dołączą Damian Świercz i Paweł Dubiel.
Damian Świercz jako dyrektor ds. produktu i wzrostu będzie odpowiadać m.in. za rozwój oferty i obszaru biznesowego aplikacji oraz strony głównej Gazeta.pl, a także za dystrybucję ruchu i strategię wzrostową portalu. Paweł Dubiel w nowej roli dyrektora ds. innowacji adtech&programmatic zajmie się strategią optymalizacji powierzchni reklamowych oraz strategią programatyczną, rozwojem biznesu opartego na danych i zgodnością z regulacjami dotyczącymi prywatności, a także innowacjami związanymi z tymi obszarami.

30.09.2021 Warszawa . Damian Swiercz . Gazeta pl .
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

Na zdjęciu Paweł Dubiel
Dodatkowe obowiązki w zespole kierującym Gazeta.pl otrzyma także Małgorzata Blada, dotychczas dyrektor finansowa portalu, która od października br. będzie pełniła funkcję dyrektor operacyjnej. W nowej roli będzie odpowiedzialna jak dotychczas za finanse Gazeta.pl, a ponadto także za technologię, kulturę organizacyjną oraz wybrane procesy strategiczne.

13.05.2021 Warszawa . Malgorzata Blada .
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

W skład zespołu zarządzającego Gazeta.pl wchodzą również Bartosz Wysocki, dyrektor handlowy portalu oraz Marcin Gadziński, dyrektor ds. nowych przedsięwzięć.
Rozbudowa zespołu zarządzającego to nie koniec zmian w Gazeta.pl. Z początkiem miesiąca dyrektorem serwisu Sport.pl zostanie Maciej Kucharski, który w swojej roli skupi się na realizowaniu procesów prowadzących do rozwoju wizerunkowego, redakcyjnego i zasięgowego obszaru Sport.pl.
Na zdjęciu Maciej Kucharski 

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...