Wyjątkowy Prezent rekrutuje. Poszukiwani doradcy ds. przeżyć i … operator symulatora lotu F-16.

Informacja Prasowa - 16.11.2017
254

Wyjątkowy Prezent rekrutuje. Poszukiwani doradcy ds. przeżyć i … operator symulatora lotu F-16.

Trwa ogólnopolska kampania rekrutacyjna firmy Wyjątkowy Prezent, lidera na rynku upominków w formie przeżyć. Poza aspektami rekrutacyjnymi, ma ona na celu budowanie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy, działającego w ciekawej branży.

Ambasadorami kampanii są pracownicy Wyjątkowego Prezentu, którzy w przewrotny sposób prezentują na zaprojektowanych na potrzeby akcji kreacjach najpopularniejsze hasła z ogłoszeń rekrutacyjnych. – Humorystyczny wymiar kampanii ma na celu pokazanie klimatu i atmosfery, jaka panuje na co dzień w naszej firmie. Specyfika branży, w jakiej działamy sprawia, że mimo poważnych wyników i sukcesów, na co dzień jesteśmy trochę niepoważni – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Sami wymyślamy i testujemy kolejne przeżycia, przeżywamy przygody podczas niesztampowych wyjazdów integracyjnych, co wymaga od nas fantazji i dużej dawki humoru – mówi Aleksandra Gołębiewska, kierownik ds. personalnych z firmy Wyjątkowy Prezent.

Kampania jest skierowana przede wszystkim do studentów i absolwentów, którzy chcą rozwijać kompetencje i umiejętności w sprzedaży w stacjonarnych punktach handlowych w całej Polsce oraz w warszawskiej centrali Wyjątkowego Prezentu. Wśród ogłoszeń znajdują się również te przeznaczone dla osób bardziej doświadczonych, chętnych do objęcia stanowisk menedżerskich w działach obsługi klienta oraz sprzedaży. O nietypowej działalności Wyjątkowego Prezentu mogą świadczyć nazwy i charakter stanowisk, na które trwa rekrutacja. Poza doradcami ds. przeżyć, firma szuka np. … operatora symulatora F-16.

Do potencjalnych kandydatów firma dociera za pośrednictwem reklamy outdoorowej, mediów społecznościowych i portali branżowych. Działania obejmują głównie Warszawę, jak również Wrocław, Poznań, Łódź i Katowice. Akcja rekrutacyjna potrwa do 20 listopada br.

Więcej informacji na temat kampanii rekrutacyjnej można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/kariera.

Wyjątkowy Prezent to lider na rynku prezentów w formie przeżyć. Firma prowadzi sprzedaż upominków online – poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl oraz na tzw. Wyspach Przeżyć, czyli w ponad 40 punktach handlowych działających w galeriach w całej Polsce, jak również w ponad 1500 sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...