Paula Głębocka jako Senior Graphic Designer w KERRIS Group i San Markos

Informacja Prasowa - 30.09.2019
45

Paula Głębocka jako Senior Graphic Designer w KERRIS Group i San Markos

Do działów kreacji KERRIS Group i San Markos na stanowisku Senior Graphic Designer dołączyła Paula Głębocka. Będzie realizowała działania kreatywne dla obecnych i potencjalnych klientów obu agencji. Jednocześnie jest to kolejny krok na drodze zacieśniania współpracy między firmami w związku ze strategicznym partnerstwem, które nawiązały na początku 2019 roku.

Paula Głębocka jako Senior Graphic Designer odpowiada za tworzenie konceptów kreatywnych kampanii, systemów identyfikacji wizualnej oraz kreacji do kanałów ATL, BTL i digital. Zajmuje się również web oraz UI designem. Realizuje działania dla klientów KERRIS Group i San Markos, m.in. dla: Digital Care, Euronet, EWE, Swiss Krono czy ZT Kruszwica. Jest też zaangażowana w tworzenie konceptów kreatywnych na potrzeby działań new businessowych.

Ostatnio była związana z Creative Pro Group, gdzie jako Senior Graphic Designer tworzyła projekty graficzne dla takich marek jak: BOSCH, Campari, HB Reavis, JTI czy Roche. Wcześniej na stanowisku Graphic Designer w Perfectto Events pracowała m.in. dla: AVON, CEDC, Electrolux, Ernst&Young, GSK, Mondelēz, Nestlé, PGNiG, PZU, Sanofi. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Modern Forms i ASAP&ASAP Communication.

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...