Nowe osoby w Clear Communications Group

Informacja Prasowa - 01.04.2019
218

Nowe osoby w Clear Communications Group

Nowe osoby w Clear Communications Group

Od 1 kwietnia 2019 roku zespół Clear Communications Group powiększył się o trzy osoby. Do agencji dołączyli Zuzanna Szelińska i Tomasz Leś na stanowiska menadżerów projektów oraz Martyna Drozdowska na stanowisko młodszego konsultanta.

Zuzanna Szelińska przez ostatni rok odpowiadała za działania komunikacyjne m.in. Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz CHEP Polska. Wcześniej była związana z branżą motoryzacyjną. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

 Tomasz Leś do tej pory był związany z PKP SA, gdzie odpowiadał za komunikację medialną spółki w kilku województwach oraz wsparcie w komunikacji ogólnopolskiej. Wcześniej pełnił funkcję rzecznika prasowego Fundacji Grupy PKP. Pracował także w Ministerstwie Rozwoju, gdzie zajmował się kanałami społecznościowymi resortu. Związany z sektorem NGO, obecnie zaangażowany w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

 Martyna Drozdowska posiada ponad rok doświadczenia w komunikacji korporacyjnej i produktowej. Pracowała głównie przy projektach z branży nieruchomości oraz budowlanej, m.in. dla: J.W. Construction, STRABAG i producenta kostki brukowej JADAR. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W Clear Communication Group  będzie pełniła funkcję młodszego konsultanta.

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...