Karolina Limanówka Senior Account Executive w Walk PR

Informacja Prasowa - 11.08.2021
279

Karolina Limanówka Senior Account Executive w Walk PR

Karolina Limanówka Senior Account Executive w Walk PR

Karolina Limanówka dołączyła do agencji Walk PR na stanowisko Senior Account Executive w dziale komunikacji brandowej. Limanówka będzie odpowiedzialna za client service dla klientów z branży FMCG. – Cieszymy się, że do naszego pionu brandowego dołączyła ekspertka komunikacji z fantastycznym doświadczeniem zdobytym dzięki współpracy z czołowymi markami na polskim rynku.

Wierzymy, że Karolina będzie integralną częścią zespołu, cenioną przez klientów i współpracowników – mówi Kinga Strawińska, członkini zarządu Walk PR.

Karolina Limanówka związana jest z branżą PR od 4 lat. Swoją przygodę rozpoczęła, zakładając Stowarzyszenie PR ON, w ramach którego m.in. współorganizowała ogólnopolską konferencję „Włącz się na PR” w Krakowie. W 2018 roku dołączyła do zespołu 24/7Communication, gdzie realizowała projekty w obszarze PR produktowego oraz korporacyjnego. Prowadziła działania w zakresie komunikacji zewnętrznej, media relations oraz Influencer Marketingu. Pracowała dla klientów z branży wnętrzarskiej, turystycznej oraz FMCG.

 

Comments

comments

279
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...