Jarosław Nowicki nowym Chief Financial Officerem w Havas

Informacja Prasowa - 01.09.2020
253

Jarosław Nowicki nowym Chief Financial Officerem w Havas

Jarosław Nowicki nowym Chief Financial Officerem w Havas

Od 1 września 2020 r. do Havas Group dołączył Jarosław Nowicki, który wejdzie do Zarządów spółek i obejmie stanowisko Chief Financial Officer dywizji mediowej i kreatywnej.

Jarosław Nowicki zastąpi na stanowisku Chief Financial Officer oraz w Zarządzie Elżbietę Froń, która była związana z Havas Media Group przez ostatnie 18 lat. Przez ten czas z sukcesami budowała pozycję i wizerunek agencji, była też jednym z jej filarów efektywnie realizując wieloletnią strategię finansową firmy. W związku z podjętą przez nią decyzją o odejściu, w zespole Havas zastąpi ją Jarosław Nowicki. To ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami finansowymi firm z różnych branż, związany przez 20 lat z branżą reklamową w agencji McCann, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery współtworząc jedną z największych grup marketingowych w Polsce.

Jarosław Nowicki ma szerokie doświadczenie w tworzeniu strategii finansowych zorientowanych na rozwój firmy, jak również wysokie kompetencje w zarządzaniu i audycie procesów biznesowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku ekonomia oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Do zadań Jarosława Nowickiego na stanowisku Chief Financial Officer będzie należeć tworzenie strategii finansowej dla całej grupy Havas (Havas Media Group i Havas Creative Group), jak również zarządzanie wszystkimi procesami finansowymi agencji. Będzie raportował bezpośrednio do CEO Havas Media Group i CEO Havas Creative Group.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...