Icon Strategies zakomunikuje globalne spotkanie Jamf

Informacja Prasowa - 11.12.2019
214

Icon Strategies zakomunikuje globalne spotkanie Jamf

Do korzystania z ich rozwiązań do zarządzania własnym sprzętem i oprogramowaniem przyznał się ostatnio sam Apple. Amerykański Jamf, największy na świecie dostawca oprogramowania do zarządzania sprzętem giganta z Cupertino zorganizuje swoje globalne spotkanie po raz pierwszy poza USA, w Katowicach. Za jego komunikację w Polsce odpowiada Icon Strategies.

SubZero, globalne spotkanie pracowników Jamf, potrwa od 13 do 17 stycznia 2020 roku. Weźmie w nim udział łącznie ponad 1100 osób, w trzech lokalizacjach, w tym ponad 300 w Polsce. Po raz pierwszy organizowane jest poza USA – równolegle w Katowicach oraz amerykańskich Connecticut, skąd wywodzi się firma oraz w Eau Claire. Do Katowic przyjadą między innymi Dean Hager CEO, Jason Wudi, Chief Strategist, Todd Ebersveiller, VP Cloud, czy Beth Tschida, VP Engineering. Część polskiego zespołu Jamf będzie uczestniczyć w spotkaniu w Stanach Zjednoczonych.

Zespół Icon Strategies kierowany przez Michała Sobiło, dyrektora zarządzającego, jest odpowiedzialny za doradztwo PR, kontakt z władzami lokalnymi oraz komunikację spotkania i przedstawionych na nim planów firmy dotyczących Polski w mediach, w kontekstach lokalnym, biznesowym i technologicznym.  Za część działań związanych z media relations odpowiada Anna Przybysz, starszy konsultant. 

Icon Strategies pracuje przy projekcie z lokalnym zarządem i globalnym działem komunikacji Jamf w USA. Agencja została wybrana do jego realizacji w drodze rekomendacji.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...