Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark

Informacja Prasowa - 22.08.2019
273

Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark

Firma Walmark w drodze przetargu wybrała do współpracy przy marce Marsjanki agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Mediaplus, SalesTube, Serviceplan Health i Labcon. 19 sierpnia ruszyła kampania 360 komunikująca nowość na rynku: Marsjanki FUTURA.

Firma Walmark, wiodący w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producent suplementów diety, od 20 lat prowadzi w Polsce sprzedaż jednej  ze swoich najpopularniejszych marek suplementów diety – Marsjanki. Nową linię Marsjanki FUTURA tworzą trzy produkty różniące się pod kątem doboru składników, przeznaczone do wspierania prawidłowego rozwoju dzieci w zależności od grupy wiekowej. Wprowadzeniu 3 nowych produktów Marsjanki FUTURA towarzyszy hasło “Aby pewnego dnia nas przerosły”.

Przetarg na obsługę kampanii nowych Marsjanek FUTURA wygrały cztery agencje należące do Group One. Wyróżniło je kompleksowe podejście do oferty łączącej strategię, kreację, media oraz PR. Mediplus odpowiada za opracowanie strategii i działania digital, Sales Tube za działania SEO, SEM, programmatic i kampanię paid social. Serviceplan Health zrealizuje aktywacja dla konsumentów oraz konkurs z wykorzystaniem Instagrama, natomiast agencja Labcon odpowiedzialna jest za działania PR i współpracę z Influencerami.

“Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych pod jednym dachem i bliską współpracę zespołów eksperckich w oparciu o nasz autorski framework. Dzięki temu nasze oferty wyróżniają się tak kompleksową i przemyślaną propozycją działań, które są wynikową jednej strategii. Tak było i w tym przetargu, który jest przykładem na skuteczność naszego podejścia, w którym jako one team stawiamy na biznesową zmianę klientów na każdym etapie współpracy” – mówi Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Zarządzający Mediaplus.

Kampania Marsjanki FUTURA skierowana jest  do świadomych rodziców, którzy mają wiedzę na temat suplementów diety i holistyczne podejście do zdrowia, oraz są silnie skoncentrowani na przyszłości i rozwoju swoich dzieci.

 

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...