Dobrze, że jesteś! – MultiSport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych

Informacja Prasowa - 15.07.2020
252

Dobrze, że jesteś! – MultiSport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych

Dobrze, że jesteś! – MultiSport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych

Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność fizyczną.

Ogólnopolska kampania Dobrze, że jesteś! bazuje na humorystycznej wizji aktywności fizycznej z okresu izolacji społecznej, kiedy zamknięte zostały obiekty sportowo-rekreacyjne. Z powodu pandemii miłośnicy sportu przez ponad dwa miesiące ćwiczyli online, zamieniali mieszkania w sale treningowe, a profesjonalny sprzęt sportowy zastępowali przedmiotami codziennego użytku. Dziś domowe treningi mogą w końcu zejść na dalszy plan.

O ponownej możliwości korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych przypominają użytkownikom Programu MultiSport humorystyczne kreacje reklamowe, które są podstawą wakacyjnej kampanii Dobrze, że jesteś! prowadzonej na przełomie lipca i sierpnia w  kanałach online na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnie w przestrzeni miejskiej. Kreacje statyczne pojawią się m.in. na ulicach Warszawy, a animowane wersje plakatów warszawiacy będą mogli obejrzeć także na ekranach w Metrze.

Animacja: https://vimeo.com/438175536/9c317c941d

Home-made hantle na Olx

W serwisie aukcyjnym Olx miłośnicy aktywności fizycznej, poszukujący akcesoriów sportowych, znajdą „oferty sprzedaży” m.in. domowego sparing-partnera oraz home-made hantli w postaci butelek z wodą.

Ćwicz bezpiecznie i tak, jak lubisz

Wszystkie działania reklamowe kierują odbiorców na dedykowaną akcji stronę internetową: https://www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes/ , gdzie dostępne są informacje dotyczące:

  • bezpieczeństwa sanitarnego w obiektach sportowo-rekreacyjnych,
  • Letniej Gry MultiSport i nagród, które można uzyskać za zebrane podczas aktywności fizycznej punkty,
  • treningów i zdrowego odżywiania, w tym materiały eksperckie i profesjonalne konsultacje online z trenerami i dietetykami, które ułatwią zdrowy powrót do regularnej aktywności fizycznej.

Organizatorzy podkreślają, że głównymi adresatami projektu i działań komunikacyjnych są użytkownicy Programu MultiSport, a kampania Dobrze, że jesteś! odpowie w najbliższych tygodniach także na aktualne potrzeby klientów, czyli firm udostepniających karty swoim pracownikom oraz partnerów, czyli obiektów sportowo-rekreacyjnych, które honorują karty MultiSport.

Kampanię na zlecenie Benefit Systems realizuje agencja kreatywna NAV agency oraz agencja digitalowa Mint Media.

Comments

comments

252
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...