Dariusz Ostafiński w serwisie Sport Interia

Informacja Prasowa - 02.11.2020
171

Dariusz Ostafiński w serwisie Sport Interia

Dariusz Ostafiński w serwisie Sport Interia

Jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy sportowych specjalizujących się w żużlu – Dariusz Ostafiński – z początkiem listopada przeszedł z Wirtualnej Polski do Interii. Wraz z Dariuszem Ostafińskim w listopadzie zespół serwisu Sport Interia zasiliło dodatkowo sześciu dziennikarzy.

– Jesteśmy dumni z pozyskania tak doświadczonego i cenionego w środowisku dziennikarza. Jego transfer wpisuje się w politykę budowy silnego, opiniotwórczego serwisu sportowego w Interii – komentuje Michał Białoński szef serwisu Sport Interia.

– Cieszę się, że Interia postawiła właśnie na mnie. W Sport Interia będę pisać i opowiadać o żużlu, a także o innych dyscyplinach sportowych, które znam od podszewki, jak piłka noża czy sporty walki – komentuje Dariusz Ostafiński.

Razem z Ostafińskim z WP Sportowych Faktów do Interii przeszli inni dziennikarze specjalizujący się w żużlu: Jakub Czosnyka, Kamil Hynek, Sebastian Zwiewka i Przemysław Półgęsek.

Dział Żużel Interii wzmocnili także: Michał Konarski (dotąd Przegląd Sportowy) i Wojciech Kulak (dotąd espeedway.pl).

Ostafiński to dziennikarz, publicysta, reporter, autor książek i magazynu Bez Hamulców, w przeszłości ekspert Canal+ i stacji radiowych. Redaktor prowadzący w największych redakcjach w Polsce. Współpracował z Futbol.pl oraz z Tygodnikiem Żużlowym.

Dariusz Ostafiński karierę rozpoczynał w latach 1993-1999 w krakowskim „Tempie”, potem pracował w Przeglądzie Sportowym oraz Onecie, a od listopada 2016 r. do października 2020 w WP Sportowe Fakty pełnił funkcję redaktora prowadzącego w dziale Żużel.

W jego magazynie „Bez Hamulców” gościły największe gwiazdy polskiego i zagranicznego żużla, w tym mistrzowie świata Tomasz Gollob i Bartosz Zmarzlik, trener kadry narodowej Marek Cieślak. Dariusz Ostafiński jest także autorem książek: „Tomasz Gollob. Testament Diabła” oraz „Zenon Plech. W cieniu złota”.

 

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...