Daniel Adamus dołącza do Spark Foundry jako Digital Strategy & Innovations Senior Manager

Informacja Prasowa - 09.09.2021
151

Daniel Adamus dołącza do Spark Foundry jako Digital Strategy & Innovations Senior Manager

Daniel Adamus dołącza do Spark Foundry jako Digital Strategy & Innovations Senior Manager

Daniel Adamus obejmie funkcję Digital Strategy & Innovations Senior Managera w agencji mediowej Spark Foundry, należącej do Publicis Groupe.

Jako Digital Strategy & Innovations Senior Menager w Spark Foundry, Daniel będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji digitalowych w agencji i współpracę z kluczowymi Klientami, oferując wsparcie zarówno Klientom, jak i zespołom w obrębie strategii digital. Dodatkowo Daniel będzie dbał o rozwój innowacyjnych projektów digitalowych w agencji oraz współtworzył nowe oferty czy produkty w Grupie Publicis, m.in. współpracując z zespołem NextTechNow.

Kompetencje naszego zespołu w zakresie komunikacji digitalowej są naszym absolutnym priorytetem od lat, dlatego inwestujemy zarówno w najlepsze talenty na rynku – do których zalicza się Daniel – jak i ciągłe szkolenia i rozwój ludzi. Badania satysfakcji Klientów Sparka, potwierdzają, że możemy się pochwalić jakością pracy ocenianą przez Klientów wyżej niż standard rynkowy, zarówno w planowaniu zintegrowanej komunikacji w digitalu, innowacyjności rozwiązań, jak i programmaticu czy performance marketingu. Rolą Daniela będzie pomaganie zespołowi Sparka utrzymać ten wysoki poziom, przez ciągle inspirowanie innych do rozwoju i innowacyjności – mówi Beata Szcześniak, dyrektor generalna Spark Foundry.

Daniel wraca w szeregi Publicis Groupe po blisko sześcioletniej przerwie, zdobywając szerokie doświadczenie w digitalu. Pierwsze kroki w branży komunikacji marketingowej Daniel stawiał w agencji marketingu efektywnościowego Performics, należącej do Publicis Groupe. Przez ostatnie trzy lata był związany z domem mediowym Mediacom i odpowiadał m.in. za biznesowe planowanie kampanii 360, koordynowanie projektów modelowania atrybucji oraz wdrażanie modeli ekonometrycznych, po strategiczne projektowanie i zarządzanie ekosystemem mediowym m.in. dla klientów takich jak Play. Jako członek grupy roboczej IAB Polska, realizował swoją pasję do rozwiązań mobilnych. Swoją karierę rozwijał w pracy dla klientów z różnych branż tj. retail, usługi, motoryzacja, technologie czy finanse.

Comments

comments

151
Komentarze
Sonda

Czy przypadek jazdy autem po alkoholu, dokonanej przez Beatę Kozidrak, będzie miał wpływ na jej dalszą karierę ??

Loading ... Loading ...