Bobo coworking – Business makers na Prostej 70

Informacja Prasowa - 17.07.2018
159

Bobo coworking – Business makers na Prostej 70

Strefy coworkingowe szybko stały się odpowiedzią na wszechobecną optymalizację kosztów w firmach. Dotychczas kojarzyły się przede z domorosłymi start-up’ami i mikrofirmami, które potrzebowały reprezentatywnych pomieszczeń.

 

Trendy jednak się zmieniają, odpowiadając na stale rosnące potrzeby rynku. Tak też się dzieje w branży coworkingowej, która w Polsce – zwłaszcza w dużych miastach – jest najbardziej dynamicznym sektorem wynajmu powierzchni biurowych. Dlaczego?

Firmy coworkingowe oferują znacznie więcej niż tradycyjna strefa biurowa czy „home office”. Przedsiębiorcy decydują się na takie rozwiązania, nie tylko z powodów finansowych, ale przede wszystkim rozwojowych. Takie rozwiązania dają przede wszystkim możliwość poznania nowych, często bardzo kreatywnych ludzi, trendów, czy uczestnictwo w seminariach, szkoleniach i warsztatach. Biura coworking często zlokalizowane są pod prestiżowym adresem, w świetnie skomunikowanym rejonie miasta. – Komfortowe miejsce pracy jest kluczowe dla rozwoju każdego przedsięwzięcia. Staramy się tworzyć miejsce przyjazne i kreatywne dla biznesu. Niezaprzeczalną wartością dodaną są liczne wydarzenia, które organizujemy dla naszych Partnerów. Są to wykłady prowadzone przez specjalistów, uznane autorytety, szkolenia, także motywacyjne, czy eventy muzyczne, warsztaty kulinarne czy panele dyskusyjne – mówi Daniel Bahman, Co-Founder BOBO Coworking.

Według ostatnich raportów, właśnie z takich rozwiązań chcą korzystać nie tylko młode firmy, ale również duże międzynarodowe przedsiębiorstwa, które rozumieją jak istotny jest komfort pracy i dobrze zmotywowany pracownik. Za korzystaniem z coworkingu przemawia nie tylko jasny sposób rozliczeń, zdecydowanie mniejszy niż wynajem tradycyjnego biura, ale przede wszystkim sposób pracy i integracja z innymi przedsiębiorcami. Dzięki temu, młody kreatywny biznesman, może poznać doświadczonego managera. Globalny rynek na przestrzeni ostatnich lat, udowodnił, że pomiędzy start-upami a międzynarodowymi korporacjami istnieje kluczowa symbioza, konieczna dla rozwoju obydwu podmiotów.

– Budujemy wyjątkową społeczność stworzoną z profesjonalistów oraz utalentowanych osób. Do opisania tej grupy najbardziej pasuje angielski skrót „BOBO” pochodzący od słów „bohemian bourgeoisie” – artystycznej burżuazji. To współczesna elita, która wyznacza trendy w dobie ery technologii, w stylu życia i pracy łącząca najlepsze cechy miejskiej bohemy i burżuazji – sumuje Daniel Bahman.

BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking to 1600 m² przestrzeni, 3 sale konferencyjne, 49 prywatnych gabinetów, 60 biurek możliwych do wynajęcia na własność i ok. 50 miejsc w systemie hot desk, biblioteka, kuchnia z dostępną przez 24 godziny pyszną kawą oraz gamingowa strefa relaksu czy prysznicem. Klienci BOBO Coworking mogą również liczyć na wsparcie Community Managera, wirtualne biuro z możliwością rejestracji biznesu pod prestiżowym adresem oraz dostęp do wydarzeń specjalnych i codzienne towarzystwo innych kreatywnych umysłów.

Dla maksymalnego komfortu pracy, wnętrza BOBO zostały zaprojektowane od podstaw z najdrobniejszymi detalami i najwyższymi standardami. Projektantka Małgorzata Grzyb stworzyła przestrzeń imitującą naturę i ułatwiającą maksymalne skupienie się pomimo otaczającego ją zgiełku wielkiego miasta. Woda, kamień i zieleń to elementy dominujące. W połączeniu ze światłem dziennym, które dociera do wszystkich pomieszczeń, tworzą wyjątkową, nowoczesną i pełną ciepła przestrzeń.

więcej informacji: bobowork.pl
office@bobowork.com

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...