Apartamentowo.com – nowy portal ogłoszeniowy na rynku nieruchomości

Informacja Prasowa - 27.08.2021
31

Apartamentowo.com – nowy portal ogłoszeniowy na rynku nieruchomości

Apartamentowo.com – nowy portal ogłoszeniowy na rynku nieruchomości

 

Mieszkanie czy dom to marzenie większości Polaków. Własne cztery kąty kojarzone są z oazą spokoju i prywatności, czasem spędzanym w zaciszu rodzinnych spraw. Znalezienie nieruchomości odpowiadającej indywidualnym potrzebom i mieszczącej się w zakładanym budżecie, to bardzo czasochłonne zajęcie. Firma WALTER MEDIA wprowadza na rynek nowy portal ogłoszeniowy o zasięgu ogólnopolskim,  funkcjonujący w domenie www.apartamentowo.com, którego zadaniem jest ułatwienie tych poszukiwań, a także umożliwienie właścicielom szybkiego zbycia lub wynajęcia posiadanej nieruchomości.

Serwis ogłoszeniowy apartamentowo.com to przyjazne użytkownikowi miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na ogłoszeniodawców, którzy chcą sprzedaż lub wynająć mieszkanie, dom, działkę czy lokal usługowy albo nieruchomość inwestycyjną. Zapraszamy do współpracy zarówno prywatnych właścicieli, jak i biura nieruchomości, a także deweloperów oraz inwestorów. Intuicyjna wyszukiwarka ogłoszeń, ciekawe porady branżowych ekspertów to powody, dla których warto odwiedzać nasz portal. Już teraz dodaj stronę apartamentowo.com do ulubionych i sprawdzaj ogłoszenia w swojej okolicy – powiedział Michał Walter, CEO i wydawca portalu.

 Właścicielem i wydawcą portalu apartamentowo.com jest firma WALTER MEDIA. W sprawach redakcyjnych zapraszamy do kontaktu

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...