Aleksandra Pajewska-Klucznik w zespole Interii

Informacja Prasowa - 18.02.2021
56

Aleksandra Pajewska-Klucznik w zespole Interii

Aleksandra Pajewska-Klucznik w zespole Interii

Do zespołu Interii dołączyła Aleksandra Pajewska-Klucznik, która objęła stanowisko Zastępcy Dyrektora Rozrywki Internetowej. Funkcję Dyrektora tego obszaru pełni Tomasz Słoń. Pajewska-Klucznik będzie odpowiadać za treści związane z show-biznesem, serwis Pomponik.pl oraz za współprace z Telewizją Polsat.

Aleksandra Pajewska-Klucznik od 10 lat zajmuje się dziennikarstwem. W przeszłości pracowała jako dziennikarka w Ringier Axel Springer Polska, przygotowując treści o tematyce show-biznesowej do działu Ludzie dziennika „Fakt”, dodatku „Fakt Gwiazdy” oraz serwisu Fakt.pl. Współpracowała z Wydawnictwem Bauer, była również związana z Wirtualną Polską, gdzie między innymi pełniła funkcję wydawcy serwisów WP Gwiazdy i WP Teleshow, wydawcy prowadzącego Pudelka i przez dwa lata szefowej działu show-biznes. Pisała też dla Newsweeka i Gazety.pl oraz przygotowywała strategie medialne dla firm i gwiazd.

 Według badania Mediapanel w styczniu 2021 roku serwis Pomponik.pl odwiedziło 6,4 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali 101,8 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 20,1 mln realnych użytkowników i 1,71 mld odsłon.

Grupa Interia to czołowy gracz na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się̨ ze światem. Portal INTERIA udostępnia bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia wchodzą̨ także serwisy tematyczne, które gromadzą̨ użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Od lipca 2020 roku Grupa Interia wchodzi w skład Grupy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w kraju.

Comments

comments

56
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...